2777
2789
حسودیم شد🥲🥲🥲بینی من خیلی بزرگه و پول عمل ندارم ۳۰ سالمه دیگع حس میکنم خیلی دیره

سی سال که سنی نیست . مطب ها پر از آدم های بالای سی و پنجه .ولی اگر می خوای عمل کنی پولات جمع کن تا پنج سال دیگه عمل کن .چون شنیدم میگن بالای چهل سال ریسک داره 

تمام عشق تقدیم به کسانی که از شدت خوب بودنشان فکر کردیم خدا دوستمان دارد ❤️

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

سی سال که سنی نیست . مطب ها پر از آدم های بالای سی و پنجه .ولی اگر می خوای عمل کنی پولات جمع کن تا پ ...

پولی اصن نیس ک بخوام جمعم کنم😔فک نکنم تا ۴۰ هم بتونم جور کنم

یه معلم مهربونم😍عاشق بچه ها 
2802
منم شیرازی هستم عزیزم .خوشحال شدم از آشنایی باهاتون‌ . مشکل تنفسی ندارید ؟ چون من شنیدم خسروی بینی ه ...

ای جان همشهری عزیزم. منم خوشحال شدم گلم .فقط هر از گاهی یه کوچولو شبا نفس کم میارم ولی تمیز که میکنم بینیم اوکی ممیشه .انچنان که بگی خیلی مشکل تنفسی دارم نه. اوکیه 

ای جان همشهری عزیزم. منم خوشحال شدم گلم .فقط هر از گاهی یه کوچولو شبا نفس کم میارم ولی تمیز که میکنم ...

مرسی مهربونم .مبارکت باشه 

پولی اصن نیس ک بخوام جمعم کنم😔فک نکنم تا ۴۰ هم بتونم جور کنم

داخل امضات نوشتی معلم . هر ماه دو‌ میلیون کنار بذار خرج نکن بعد چند سال می تونی .یا اینکه اگر اداره وام داد بگیر 

مبارکتون باشه بینی منم مثل شما بود ولی اونچیزی که خواستم نشد یعنی دکترم گفت بیشتر از طبیعی در نمیاره ...

مرسی عزیزم. کار دکتر خیلی مهمه بعضی دکترا نمیتونن نوک رو خیلی کوچیک کنن سر ۱ماه ورم دیگه نداشتم

داخل امضات نوشتی معلم . هر ماه دو‌ میلیون کنار بذار خرج نکن بعد چند سال می تونی .یا اینکه اگر اداره ...

نه عزیزم اون برا چند سال پیش بود ک معلم غیر انتفایی بودم الانم ی خانه دار بی پولم

یه معلم مهربونم😍عاشق بچه ها 
2801