2777
2789
عنوان

ت خانواده ب چی معروفین

133 بازدید | 23 پست

خودم همه چی😂🫠

مثلا ی روز حصله دارم ی روز ن

ی روز عصبانی عم ی روز مهربون و...😂🥱

امضامو‌ بخون زیبا شاید ب دردت خورد حس ششم دارم(دوست داشتی سوال بپرس)۱۶ سالمه میخوای بچه حساب کن میخوای ن.نظرت مخالف منه ریپ نزن واجب نیست با کام های من زندگی کنی.اگه ی جا جوابتو ندادم بدون اندازه حیوون‌ هم نیستی ک بخوام حسابت کنم و باهات هم کلام شم.قوانینمو برا هیچ کس نمیشکنم.برا هیچ کس خودمو تغیر نمیدم.وابسته نیستم.ولشون کنین بیخیال دنیا و حرفاش بچسب ب درس😆😂.قصد مهاجرت دارم ب کشور کانادا با پرستاری.‌ اگ میتونی راهنمایی کنی در مورد مهاجرت ممنون میشم........خب اگ درددلی داشتین‌ در خدمتم میتونی درمیون بزاری باهام🫠🥲 درخواست دوستی آقایان رد میشود..سینگل بودم و هستم و خواهم بود(ی عقاب همیشه تنهاست😎✌️😅)...سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

رازدار با معرفت 

🚫دوستی ممنوع🚫❤️مادر ❤️مرا ببخش بخاطر شکست هایم... انتخاب هایم...تنهایی هام...گریه هایم...که همه بخاطره کسی دیگر بود! اما تو غصه ام را خوردی... مامان قشنگم دلخوشی زندگی ام پناه و تکیه گاه روزهای سخت رفیق روزهای شاد و غمگینم...❤️دوستت دارم ❤️تورو خدا دوسی جونی ها برای پیشرفت نکردن مریضی مامانم دعا کنید صلوات بفرستید اول برای شفای همه مریض ها دعا کنید بعد برای مامان من  لطفا فقط از دار دنیا یه مامان دارم یه عشق فقط یار من و یار من و یار خودم باش 🥰عشقم😍❤️دوستت دارم❤️
2801