2777
2789

آنقدر کسل . بی حوصله هستم برای مثال فامیل دور همیم بعد چند روز قرار بریم خونه خودمون اما من دلم بشدت میگیره انگار دلم ب زندگیم خوش نیس دوس ندارم بیام خونم آخه هیچ ذوقی برای اومدن ب خونم ندارم اما بقیه رو میبینم با انگیزه دوس دارن برن خونشون در ضمن زوج منظورم متاهلا میگن باید بریم ب زندگیمون برسیم ب کارامون اما من اصلا دلم نمیخاد بیام خونم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
به خانواده و فامیل اتون وابستگی دارید که دوست ندارید خونه خودتون برید ؟

نمی‌دونم اما میخام بیام خونم دلم انگار می ترکه ک من نمیتونم مث همه اونا دلم ب زندگیم خوش باشه 

خوب دلیلش چیه ؟ چی اون حال خوب رو ازت میگیره ؟ اول باید دلیل رو پیدا کنی بعد حلش کنی

افسردگی و وسواس فکری و اضطراب اما خیلیا رو دیدم با همون زندگی می من بازم ب زندگیشون دلخوشن

بله دارم

خب عزیزم من اینجور بودم الان کمی هستم میدونی دلیلش چی بود؟ خودمو دوس نداشتم نماز ترک کرده بودم خیلی غیبت میکردم 

رفتارایی که روح باهاش مخالفه انجام نده ببین‌چه چیزی خلاف روحته که درد داره من اینا رو تو خودم‌کشف کردم الانم بچه کوچیک دارم وقتی نماز میخونم‌خوبم وقتی فرصت نمیشه و نمیخونم از درون حس پوچی دارم و خونمونو دوس ندارم بیشتر به شوهرم‌میگم ببرمون بیرون 

افسردگی داری ،منم همینطورم هیچ چی خوشحالم نمیکنه یا انگیزه بهم نمیده ،اگرم خوشحالم کنه خوشحالیم فقط ...

دلم میترکه بخدا میگم گناه من چیه ک مثل اونا نمیتونم دلم ب زندگیم خوش باشه 

2801