2777
2789
عنوان

بهش گفتم حرومزاده دلم خنک شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1428 بازدید | 67 پست
تاپیک قبل بخون

فوم شستشو؟ 😐

هنرمند ترین کاربری ک دیدی🗿                                       جان جدت به اسمم گیر نده خودم میدونم گند زدم.              فعلا به جز دوستای نزدیک جواب کسیو داخل پیام ها نمیدم💗🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه تاپیک ترشی فروش هیز

اهان دیدم

هنرمند ترین کاربری ک دیدی🗿                                       جان جدت به اسمم گیر نده خودم میدونم گند زدم.              فعلا به جز دوستای نزدیک جواب کسیو داخل پیام ها نمیدم💗🙏
2802
خوب می‌کنی یواشکی نگو مراعاته اینارو نباید بکنیفحش کمتر بده بیشتر با زبون یه جورایی بگو هیزی فلانی ب ...

سری بدی میگم مرتیکه بی شرف هیز بی ناموس این بهتره کثافت لجن اونجا پر جوان هیچکس تا حالا حرکت بدی نکرده این احمق لب گوری خجالت نمیکشه...

افرین یکی این فحش ها یکی سیگار کشیدن

👌آره اوایل یکی دو تافیلم دانلود کردیم خانوادگی نشستیم نگاه کردیم بعد تموم شدن فیلم پسر کوچیکم ادای سیگار کشیدن درمی‌آورد دیگه همون شد دیگه نگاه نکردیم الان چند ساله فیلم نگاه نمی‌کنیم گاهی فیلمهای کمدی دوبله شده نگاه میکنیم اونم اول خودم چک میکنم بعدش میزارم با بچه ها نگاه میکنیم

هیچ اتفاقی،اتفاقی،اتفاق نمی‌افتد☘️صبر اوج احترام به حکمت خداست
2801