2777
2789

سردومی یه صفحه نتونستم خیلی داغون بودم حالم بدبوداینم خوب ولی اولی محال جایی بریم کسی پی نبره تامیتونیدتوحاملگی قران بخونیدمن دو دور کامل خوندم دخترم ماشاا..خیلی باهوش تازه رفته مدرسه معلمشم فهمیده بودبهم گفت قران هوش بچه روزیادمیکنه اعتقادهم نداری بخون اثرشومیزاره😍

ماهدخت ونوردختم😍خدایادخترانم رو درزیرسایه الطاف ومحبتت محافظت بفرماامین🙏🙏

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

من بارهاتومقاله های علمی واحادیث خونده بودم قران هوش بچه روزیادمیکنه سردختراولم حالم بهتربودمیخوندم هوش بچم نه به پدرش رفته نه خودم 🤩

من بجای لالایی برای بچه هام قران میخوندم 

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔
من فکر میکنم تغذیه و آرامش بیشتر تاثیر بزاره البته این علمی هست واسه شما اعتقادی

نه من سرجفتشون تنش زیادبود

منم سر اولی قران میخوندم سر دومی نرسیدم قشنگگگ فرقشونو متوجه میشم

اره دقیقامنم همین حسودارم

قران خوندن تو بارداری هم روی هوش تاثیر داره هم بچه رو راحت التربیت میکنه یعنی خیلی کار زیادی نمیخاد برای تربیتش بکنی سختی انچنانی نداری

دوستان عمل prkانجام دادم یه مدت نمیتونم بیام سایت غدیری ام🌸فقط حیدر امیرالمومنین هست
2801