2777
2789
عنوان

حس عجیب و غریب من

65 بازدید | 10 پست

حدودیکسال و نیم نامزدی هستم اماانگار وقتی نامزدم کنارمه حالم ازش بهم میخوره و وقتی رابطمون میخواد کات بشه تب میکنم لب ب غذانمیزنم وعین یه جنازه میشم خدایاچرامن اینجوریم انگارسردشدم

خب دوسش نداری و ازش خوشت نمیاد

فقط میترسی اون بزاره بره تو تنها بمونی :(

لطفا دعا کنید برای حاجتهام‌. لطفا دعا کنید برای بخشیده شدن گناهانم حق الناسایی که به گردنمه و نتونستم جبران کنم  .‌هر کسم خواست  زیارت عاشورا بخونه  برام . ممنونم .‌اسمم سمیرا 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

صدقه بدید

شاید بی ربط بیاد! ولی خودتون متوجه میشید!

صدقه در حدی که پرداختش براتون کمی سخت باشه! نه در حد ۱۰ ۲۰ هزار تومن!!

نتیجه میگیرید شک نکنید.

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
فکر میکنم ، اگر بود بایستی یک روح در دو بدن باشین

مردخوبیه مهربون پاک سالم کاری ظاهرشم بدنیست اما نمیدونم چرا میخوام ازش بالابیارم وقتی ام میخوادبره دوس دارم بمیزم فقط

مردخوبیه مهربون پاک سالم کاری ظاهرشم بدنیست اما نمیدونم چرا میخوام ازش بالابیارم وقتی ام میخوادبره د ...

خوب معلومه ته دلت دوسش نداری،

عمرماچوموجی به دریاگذشت ورفت.   لحظه های شیرین چه زیباکذشت ورفت