2777
2789
وای حالا من هرچی گربه رو لوسش میکنم باهام دوست بشه فرار میکنه

اینومن بادمپایی پرت کردم براش وقتی می‌بینمش بهش فحش میدم باورکن صبح که میخام برم دستشویی می‌ره میشینه رو پشت بوم دستشویی منومیبینه ومیره صبح تاشب توحیاطمون پرسه میزنه شبم که میخایم بخوابیم اگردرو یادمون نره ببندیم میاد ازبالاسرمون رد میشه یه دورمیزنه می‌ره😭😭

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

سرشو ببر

این چه حرفیه میزنی؟؟ 

یهو اسی رو جو میگیره میره انجام میده 

¯`•.,¸¸,.•´ به امید آمدن فردایی که تمام دیروزها در مقابل شکوهش زانو بزنند   °🎡🪐~   ️ `•.,¸¸,.•´¯           زندگی نمایشی است که امکان تمرین کردن ندارد پس پیش از آن­که پرده را بکشند و نمایش بدون تشویق دیگران خاتمه یابد آواز بخوان، گریه کن، قهقهه بزن!🤍🧸🪄 جز این و کاربری @آوا_هسدم،هیچ کاربری دیگه ای ندارم🐣
2802
به شوهرت بگو بندازتش تو گونی ببره یجای دور ولش کنه

یاد یه داستان افتادم یه مرده همین کارو کرد وقتی برگشت دید گربه زودتر از خودش رسیده خونه😂

⁦.。*♡⁩امروز همون فرداست که منتظرش بودیم⁦.。*♡⁩

لازم نیست فحش بدید یا راهکارهای مهربون دوستان رو بکار ببرید 

کافیه هر وقت خواست بیاد داخل خونه بهش محکم بگید نه

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
چقدر ادم کثیفی هستی🤢، یه گربه رو نمیتونی تحمل کنی بودنشو؟

توکثیفی درست صحبت کن

من بچه کوچیک دارم میاد روفرشام راه می‌ره تواشپزخونم می‌ره  توکثیفی که این چیزا حالیت نیست

چقدر ادم کثیفی هستی🤢، یه گربه رو نمیتونی تحمل کنی بودنشو؟

شما خیلی تمیزی که این مدلی صحبت میکنی؟؟ 

خیلی ها فوبیای حیوانات دارن 

گاهی بی‌آنکه بفهمی در طولِ زمان آدم دیگری می‌شوی، بیشتر سکوت می‌کنی، دیرتر باور می‌کنی و کم‌تر می‌رنجی...
اونم مخلوق خداس اینجوری نگو بهش غذا بدین ببین چ برکتی میاد تو زندگیت

من یبار زمستون گربه آواره دیدم گشنه بود رفتم واسش گوشت آورد ابله ترسید فرار کرد 

بعد الان تو کوچه دارم میرم گربهه چپ چپ نگاهم می‌کرد اومدم گوشی از تو کیفم بردارم فک کرد خوراکی دارم سریع اومده سمتم 

بعد دید هیچی ندارم یجوری نگام کرد انگار مقصرم بعد رفت 😂

ی دختر فروردینی مهربون ولی مغرور 😍 ممکنه اختلاف نظر داشته باشیم اما دشمن همدیگه نیستیم🙂 اگه با نظرم مخالفی ریپلای کن اما مودبانه بحث کن مرسی 🙏🌷(امضامو عوض کردم چون اون کسی که باعث امضای قبلیم بود رو فراموش کردم و 
2801