2777
2789

خیلی خوشحال شدم دوست زمان مدرسه بودواقعا ذوق کردم اونم خیلی ذوق کرد گفت همش ناراحت بودم که چرا باهات در ارتباط نیستمو فلان...بعد بهش گفتم بریم بیرون خبر بده، دو بارم بهش گفتم بعد رفت دیگه خبری ازش نشد خیلی بهم برخورد....دلیل رفتارش چیه به نظرتون؟!ینی یکی دو ساعت وقت نداره بیاد بیرون؟!خیلی دوست داشتم باهاش درارتباط باشم ...

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

هرکسی تو زندگی مشکلاتی داره 

که دیگران نمیتونن درک کنم شرایط رو 

من خودم بعد ازدواجم ورق زندگیم کلا عوض شد 

برخلاف میلم با همه قطع ارتباط کردم 

حتی یه دانه برادرم 

فقط با مادروپدرم در ارتباط هستم .

هیچکی نمیتونه جای کس دیگه ای باشه 

شاید خودش دوست داشته باشه 

ولی خانوادش و.....راضی نباشن و....

وا ، خب دوست نداره بیاد چیکارش داری چرا باید ناراحت بشی ، وقت داره بیاد ولی دوست نداره بیاد

پس چرا خودش پیشنهاد داد؟!میتونست بگه خوشحال شدم خداحافظ. ذوق کردنش چیبود

خب بعضی ها مثل من زیاد اهل دوست نیستند منم همینطور هستم دوستای زمان مدرسمم که باهاشون یه قرنی در حد سلام علیک پیام میدادم ول کردم شمارمم عوض کردم بنظرم نباید ناراحت بشید

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
خب بعضی ها مثل من زیاد اهل دوست نیستند منم همینطور هستم دوستای زمان مدرسمم که باهاشون یه قرنی در حد ...

منم همه دوستامو از دست دادم ولی دیگه یکی دو تا دوست آدم باید داشته باشه...

2801