2777
2789
عنوان

بچه ها من باردارم و استرس دونستن جنسیت بچه ام رو دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 41 پست
چون تو سونوی ان تی فقط احتمال میدن و قطعی نیست.مگر اینکه سونوگرافی اشاره کنه که دقیقا میدونم.اما ۱۶ه ...

اها الان فهمیدم

تاریخ استارت رژیم 1۴۰۳/۵/16: وزن اولیه : ۹۲ وزن فعلی ۸۶۹۰۰ وزن هدف: 59 به امید خدا ۵۹ میشم 😪🥲
عزیزم مبارکتون باشه گل دخترتون که خدا بهتون هدیه داده

فداتشم همچنین انشائ الله بچتون سالم بدنیابیاد

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۲شهریور۱۴۰۳ ساعت ۱۶و۳۰دقیقه اولین لگدزدنای نی نیمو فهمیدم الهی قربونش برم دخترنازم نفس مامان  خدایا مسافرکوچولوموسپردم بخودت بسلامت ب مابرسون  

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

منم الان دوتا دختر سفید چشم درشت خوشگل موشگل دارم زورت بیاد

بی تلبیت... دلمو نسوزون خب... تازه باورتون میشه بچه ام میگه ذهنیتم از شکلش دختر موبور و چشم رنگی مثل خودته.خودمم قبلش تو خوابام همین مدلی می دیدم😁

ویار نداری عزیزم من هفته ۶ بارداریم اصلا نمیتونم غذا بخورم حالم از غذا بهم میخوره اینقدر ضعیف شدم و ...

وحشتناک ویار دارم و بی اشتهام.اولش یه غذایی رو دلم میخواد اما جلوم میذارن حالم به هم میخوره از یه حدی بیشتر بخورم اونم به زور میخورم.

ولی برای پسرمم داشتم

2802
وحشتناک ویار دارم و بی اشتهام.اولش یه غذایی رو دلم میخواد اما جلوم میذارن حالم به هم میخوره از یه حد ...

وای من الان در حال حاضر اصلا جنسیت مهم نیست فقط میخوام زودتر از این حال در بیام خیلی حالم بده اصلا چند روزه هیچی نخوردم فشارم همش پایینه و سرگیجه دارم شما چیکار کردید بهتر شدید؟

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حس می کنم اگه پسرم خواهر نداشته باشه همیشه یه چیزی تو زندگیش خالیه😁

اره جای خواهر شوهر تو زندگی خانمش  

چشماتو ی لحظه ببند تصور کن اقا امام زمان عج ایستاده آماده اس برای ظهور و فقط منتظر بیدار شدن و حرکت تو ی نفره ی نفس عمیق بکش از ته دلت بگو الهم عجل لولیک الفرج بعدم ب من بگو برا خواسته هات دعا کنم ب نیتت صلوات بفرستم

اسی استرس نده به خودت استرس تو دوره بارداری اصلا خوب نیست تاثیر مستقیم رو سلامت بچه می‌زاره 

جنسیت هرچی باشه بالاخره یه توپولوی ناز نازی میاد بغلت چند ماه دیگه

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
من فکر می کنم از وقتی پسرم گفت فرقی نمی کنه اما دلم میخواد خواهر داشته باشم اینطوری شدم

الهیییی گوگولییییی🥺😍😂 شمام استرس نداشته باش هر چیزی باشه خوبه و پسرتون کنار میاد ( ولی حالا که خودش دوست داره دعا میکنم خواهر دار بشه😁)