2777
2789

مامانا چا اشتباهی توی تربیت بچه هاتون کردید که الان باعث به وجود اومدن عادت بد توی بچه شده یا کنترلش سخت شده؟

اگـه بشـه چــی میشــــه  

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

من خودم نه

ولی همسرم و پدر مادرم خیلی لوسش کردن

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله

بچه اولم التماسش میکردم غذا بخوره به زور و سرگرمی بهش غذا میدادم الان که هشت سالشه از غذا و گوشت متنفره لب نمیزنه برنج خالی میخوره برا بچه دومم عین خیالم نبود از من بیشتر غذا میخوره الان 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

فقط احساس میکنم یه اشتباهی کردم اونم تو نظم که خیلی بهش سخت نگرفتم و الان که ۹ سالشه نظم نداره کاراش و اتاقش

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2801