2777
2789
وایییییی😭😭😭😭چرا نمیبرنتت سز

خدااا این دختر رو کشتن الهی بمیرم براااااش

https://daigo.ir/secret/2452132653    هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

عزیزم به حق این وقت اذان زودی دردات تموم بشه و بچه تو سالم تو بغل بگیری خدا بهت کمک کنه

حضرت فاطمه کمکت کنه

منو پسرم شما همه😍😘 مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

@jnjnjnjn    

بچه ها این کاربر سوال شده براش که آنه فیک هستش یا نه

البته خودش بچه خوبیه

بقیه پریدن بهم

تاپیکم زده براش

الان یکی توی تاپیکش گفت من کاربری دوم آنم

تکبیر

🧜‍♂️هیتلرم خوبه اما من عاشق با پنبه سربریدن های چرچیلم🧜‍♂️
@jnjnjnjn بچه ها این کاربر سوال شده براش که آنه فیک هستش یا نهالبته خودش بچه خوبیه بقیه پریدن بهم ت ...

کی گفته آنه اس؟😳😳😳

یه عددنومزد دارم که تمام منه:)🤍درخواست دوستی به هیچ عنوان ندید و قبول نمیکنم با تچکر....اگه مقدوره برای حاجتم صلوات بفرستید 🦋

ولی من به دلم افتاده تا بعد از ظهر زایمان می‌کنی و تاپیک میزنی که نی نی خوووووووشگلمون اومده بغلت😍😍ان شاالله زود زایمان می‌کنی و خودت و نی نی صحیح و سالم برمی‌گردید خونه🤲🏻💚

💚مولانا:هر حیوان كه از دور دیدی و ندانستی سگ و گرگ است یا آهو، ببین رو به سمت مرغزار و سبزینه است یا لاشه و استخوان؟آدمی را نیز چون نشناسی، ببین به كدام سوی می‌رود؟💚
2801