2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

وای چطور همسرش دلش میاد؟ 

سلامتی و جون دو نفر مهم نیست انگار واقعا 

قرض کنن پول 

9 ماه فرصت بود ☹️

حداقل پست بذارین بره پربازدید 

طفلکی الهی زودتر بسلامتی زایمان کنه🥺

چو عقیقی به نگینی ❤یارا تو همینی ❤سوغات تویی که اینچنین شیرینی❤عشقی ست اگر به سلطنت بنشینی❤تو که پیروز نبردی یارا تو چه کردی ❤هر لحظه به دور هر دومان میگردی❤  جانی ست که از عشق به در آوردی ❤ صد ساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم❤ صد ساله بشی یارم افسانه بسیارم ❤آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم ❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤
دولتی سزاختیاری نمیکنن بعدم اینکه بری خصوصی خداتومن بدی واقعا هرکسی نمیکنه اینکارو مگه شرایط اضطرار

میدونه بهرحال آدم باید ی فکری بکنه، اون پیامتون پاک کردین اینو جواب دادم

الان کسی که از ۴۱ هفته داره میگذره شوهر و خانوادش انقد بیخیالن خیلی زندگی خوبه داره!! اها

میشه پول پس انداز کرد میشه قرض گرف، طلا فروخت با این شرایط ظلم به بچه پس فردا چجوری مدرسه بره 

2802
خاک تو سرشون که اینقدر اذیتت میکنن خب خبر مرگشون ببرن سزارین دیگه اون دکتر بی سواد نمیفهمه تو چهار ر ...

اینقدر ناراحت شدم الان چهار تا درشت بار شوهرش میکنم بخدا 

این مرد یه حرکتی نمیزنه لابد وایه خودش میره خونه سر فیس حموم میکنه میخوره میخوابه ادکلن زده میاد بیمارستان این پا اون پا میکنه و میره

معلومه آنه طفلکی خیلی بی زبونه که حتی زورش به کادر بیمارستانم نمیرسه وگرنه کی حاضر میشه انقد شکنجه ب ...

معمولا دکترا اینجوری قبول نمیکنن.من از دکترم پرسیدم گفتم میشه دستمزدتونو بدم شما بیاید بیمارستان میلاد سزارینم کنید؟

گفت بیمارستانا فقط پزشکای کشیک خودشونو میارن بالا سر مریض.فقط اونایی ک قرارداد دارن میان.

الان کسی که از ۴۱ هفته داره میگذره شوهر و خانوادش انقد بیخیالن خیلی زندگی خوبه داره!! اهامیشه پول پس ...

وااااچقد راحت زندگی مردم روقضاوت میکنی وقتی تحت نظر پزشکی میگه وقتش نیست چکارکنه یعنی بیخیال هستن یعنی زندگیش بده، من سومیم طبق سنو40پرطبق گریودی 42هفته دردم گرفت دائم میرفتم چکاب یعنی بیخیال بودن دوربریام اصلا پولشم داشتم برم سز خودم نخواستم یعنی نرفتم وصع مالیم بدبوده اصلا آنه حرفی ازبحث مالی زده که نرفته عجب

السلام علیک یا اباعبدالله ،
دل نمیشکنه حرف حساب میزنه چرا حرف حساب به مزاجتون خوش نمیاد؟

عزیزم الان دیگه کار از کار گذشته و آنه تواین شرایط قرار گرفته.. تواین شرایطم بیمارستان دولتی قبول نمیکنه بیمارو بفرسته یه بیمارستان دیگه.الان تز دست آنه کاری برنمیاد جز اینکه سر و صدا کنه دعوا کنه با کادر بیمارستان که ببرنش سزارین اجباری توهمون بیمارستان دولتی.

این حرفا بیشتر نمک رو زخمش میپاشه.. چون شرایط روحی مناسبی هم نداره بااین عذابایی که کشیده تواین چهارروز.

صد در صد خودش الان شاکیه .

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااااچقد راحت زندگی مردم روقضاوت میکنی وقتی تحت نظر پزشکی میگه وقتش نیست چکارکنه یعنی بیخیال هستن یع ...

چه ربطی به وضع مالی داره اون پیامی که دادی این میشد جوابت بعدم الان آنه درد داره سه روزه بیمارستانه داره اذیت میشه باید سز میشد شوهرش بیخیال میره و میاد، نمیدونم بعضیاتون خوشتون میاد تو این شرایط و وضع اسفناک باشین 

میدونه بهرحال آدم باید ی فکری بکنه، اون پیامتون پاک کردین اینو جواب دادمالان کسی که از ۴۱ هفته داره ...

پاک کردم چون برعکس خیلیا میگن مجازی هست دوست ندارم برخورد تند کنم ولی الان باپیاما بعدیتون درست فکر کرده بودم خیلی تندنوشتین وباعث شکستن دل خیلیا ازجمله اسی میشه که گیام بعدی جوابتون رو دادم

السلام علیک یا اباعبدالله ،
اخرشم فامیل مردو میزارن رو بچه

اونش به کنار بچه جزو دارایی های مرد به حساب میاد 

یه زن اگه بخواد جدا شه هم میگن تو رهگذری بچه رو بده پدرش و برو 

اگه عقل الانم‌داشتم هیچ وقت بچه نمیاوردم اینجور برای بچم‌نمیسوختم 

2801