2777
2789
عنوان

شما باشید باهاش ازدواج میکنید

123 بازدید | 14 پست

مهربونه عاشقته چهره مردونه نماز خون خوش اخلاق کارش هم کارمند حقوق ۲۵ تحصیلات لیسانس دو تا رشته اهل دود و سیگار نیست .مردمی و دست و دلباز .ولی قدش هم قد من ۱۶۶ تهش ۱۶۷ دو دل شدم چیکار کنم میترسم رد کنم یعنی قد این قد مهمه 

کاربری دست سه نفره مرسی ک اذیت نمیکنید

یه دراز بی اخلاق بیاد خوبه؟؟؟؟

مردا کامل نیستن هرکی یه جاش میلنگه خداروشکر که از شما قدشه

البته تو حساسی

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
یه دراز بی اخلاق بیاد خوبه؟؟؟؟مردا کامل نیستن هرکی یه جاش میلنگه خداروشکر که از شما قدشهالبته تو حسا ...

دراز بداخلاق🤣یاد مدیری افتادم میگفت این چیزی که گفتی یه دراز بیریخته😂😂😂

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...

من بودم قبول میکردم

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
دراز بداخلاق🤣یاد مدیری افتادم میگفت این چیزی که گفتی یه دراز بیریخته😂😂😂

دقیقا همون تو ذهنم بود😅😅

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!

اگ همچیش واسم اوکی باشه قد مهم نیست 

شوهر سابقم قدبلند خوش هیکل دریغ از یذره شعور و ادب نمک نشناس بود بی پول بیکار تا عقد کردیم اومد شهرم هزارتومن خرجی نمی‌داد همه خرجهارو انداخت گردن ما 

با پررویی گفت شهر تویه بمن چه

ی دختر فروردینی مهربون ولی مغرور 😍 ممکنه اختلاف نظر داشته باشیم اما دشمن همدیگه نیستیم🙂 اگه با نظرم مخالفی ریپلای کن اما مودبانه بحث کن مرسی 🙏🌷(امضامو عوض کردم چون اون کسی که باعث امضای قبلیم بود رو فراموش کردم و 
یه دراز بی اخلاق بیاد خوبه؟؟؟؟مردا کامل نیستن هرکی یه جاش میلنگه خداروشکر که از شما قدشهالبته تو حسا ...

دراز بی اخلاق  

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     
چیی

ادب مرد به از قد اوست

ی دختر فروردینی مهربون ولی مغرور 😍 ممکنه اختلاف نظر داشته باشیم اما دشمن همدیگه نیستیم🙂 اگه با نظرم مخالفی ریپلای کن اما مودبانه بحث کن مرسی 🙏🌷(امضامو عوض کردم چون اون کسی که باعث امضای قبلیم بود رو فراموش کردم و 

اگه خوبه قبول کن قد هم که به هم میخورید

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     

دروغ چرا

من بودم حتما رد می کردم. ظاهر برام مهم بود و سابقه رد کردن خواستگار به خاطر این مسائل رو کم ندارم  

ولی به شما پیشنهاد می کنم حتما خوب و بدش رو یکبار دیگه بسنجید. یکی دو بار باهم برید بیرون و ببینید از اینکه باهاش راه برید اذیت می شید؟ مقایسه می کنید یا کنارش اونقدر حالتون خوبه و صحبت و رفتارشون اونقدر گیرا هست که به این مسائل اصلا فکر نمی کنید؟!!

دروغ چرامن بودم حتما رد می کردم. ظاهر برام مهم بود و سابقه رد کردن خواستگار به خاطر این مسائل رو کم ...

اصلا اذیت نیستم کنارش ولی خب کوتاه دیگ 

کاربری دست سه نفره مرسی ک اذیت نمیکنید
2801