2777
2789

رشتم انسانیه

امسال سال اولم بود

فرهنگیان میخواستم ولی کد پنج خوردم

رتبمم 3000 شده بود

بنظرتون اشتباه کردم انتخاب رشته نکردم؟🥲

اینجا دَویدَن سَهمِ کسانی است کِه نِمی رِسَند وَ رِسیدَن سَهمِ کسانی کِه نِمی دَوَند :)

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

فرهنگيان علاقه داشتی؟

اگه بله که آره

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2802
مرسی❤️‍🔥نمیدونم چرا همش حس بدی دارم🥲همه دارن میرن دانشگاه

طبیعیه این حس

ولی نگرانش نباش

حس نرسیدن و بدست نیاوردن چیزی که دوسش داشتی خیلی بدتره

ایها الناس لایک نکنید🌹
آره هدفم فرهنگیان بود

عیب نداره امسال تجربه‌ت بیتشره بهتر میزنی

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
اعتراض نکردی ؟ کد پنج که میگن چون گزینشه درست میشه

اعتراض زدیم فعلا که خبری نیست

پرونده کد پنج استانمون خیلی زیاده قطعا همه رو قبول نمیکنن💔

اینجا دَویدَن سَهمِ کسانی است کِه نِمی رِسَند وَ رِسیدَن سَهمِ کسانی کِه نِمی دَوَند :)
طبیعیه این حسولی نگرانش نباشحس نرسیدن و بدست نیاوردن چیزی که دوسش داشتی خیلی بدتره

درست میگید، ممنونم👌

مرسی❤️‍🔥نمیدونم چرا همش حس بدی دارم🥲همه دارن میرن دانشگاه

الان ورودی جدید فقط فرهنگیان کلاساش شروع شده

وگرنه هنوز جواب انتخاب رشته سراسری نیومده

غصه نخور چون دردیو دوا نمیکنه

من خودمم ناراحتم که چرا الان عین بقیه قبول شده ها نیستمو فلان

ولی کاریش نمیشه کرد

قسمته یا هر کوفت دیگه،سرمون اومده دیگه

الان ورودی جدید فقط فرهنگیان کلاساش شروع شدهوگرنه هنوز جواب انتخاب رشته سراسری نیومدهغصه نخور چون در ...

آره منظورم همون دانشگاه فرهنگیان بود و یه سری دیگه از کسایی که میشناسم قراره برن دانشگاه :)

حسود نیستم بخدا ولی حق ما هم بود که مثل بقیه بریم سر کلاس

دیگه آدم حالش از هر چی قسمته واقعا بهم میخوره💔

سعی کن خودتو مشغول یکاری کنیوقتتو پر کناگه قصد گواهینامه گرفتن داریبیوفت دنبالش بزار وقتت پر شههدفای ...

واقعا حوصله هیچی نیست؛ همش سعی میکنم از اون فاز بد بیرون بیام خودمو بکشونم یه سمت دیگه ولی واقعا خیلی سختههههه🥲هر چند که خودت درک میکنی چی میگم

از اون طرفم استانمون هنوز تماس نگرفته، ذهنم فوق العاده درگیره که مشکل چی بوده اصلا حل میشه یا نه

همش فکر میکنم الان باید شروع کنم واسه سال بعد یا نه

مغزم واقعا ترکیده تو این چند وقت😅🥲💔کاش این اتفاقا نمی‌افتاد برامون

2801