2777
2789

غم و ناراحتی و ... شما براشون مهم نیست و فقط فکر اعصاب و ارامش خودشونن 

فکر و ذهنشون فقط و فقط هدف و برنامه های خودشونه و شما در درجه اخر براشون اولویتت هستید 

وظایفشون در قبال زندگی به درستی انجام میدن باهاتون مهربونن و .... ولی بازم اول خودشون 

ولی توی یکسری چیزها به ما خانم ها نیاز دارن که فقط برای رفع نیازشون بهمون نزدیک میشن 

مثل شکمشون رابطشون و...

و شما فکر میکنید اون داره زندگی میکنه و فقط و فقط شما رو در زندگی خودش سهیم کرده 

متاهلا همینجوره مگه نه؟

خب‌ماهم همین روند زندگی رو پیش بگیریم 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

من متاهل نیستم خوشبختانه اما این بهترین کاریه که یک خانم در حق خودش بکنه اونم اینه که خودش رو توی اولویت بزاره نه مردی رو نه تنها یک مرد بلکه هیچ کس رو از خودش مهم تر ندونه 

حماقت بزرگیه که شما بخواین خودتونو قانع کنید که من آره چون عاشقشم اون باید تو الویت من باشه

خیلی اشتباهه یعنی تو رسما خودتو فدای اون یه نفر کردی اصلا اینکارو نکن 

به خودت نشون بده که چقدر تو باارزشی و برای خودت اهمیت و ارزش قائلی دیگه هیچی حق نداره تورو برنجونه و ارزشتو زیر پا بزاره چون تو این اجازه رو به هیچکس نمیدی

معمولا اینجوریه اره ... آقایون درست حسابی عاشق نمیشن منظورم معمولا آقایون با اونی که از ته دل عاشقشن اگر نتونن باهاش ازدواج کنن میرن سمت یه دختر دیگه که فقط باهاش زندگی کنن همین! علاقه و احساس خاصی هم بهش نداره!

ما هیچ گاه به امروز برنمیگردیم هر چه را لازم است بردارید🫴🏼

گاهی منم مثل شما فکر میکنم.

اما در اصل قدرت دست ما خانمهاست.یعنی درواقع باید اینجوری باشه چون مهارت ؛توانایی ؛ظرافت هوش ما خانمها از آقایون بیشتره.فقط باید خودمون و توانایی هامون رو بشناسیم و قدرخودمون رو بدونیم و اجازه ندیم کسی مارو دست کم بگیره.

اصلا هم اینطور نیست 

شما ویژگی مرد رو نگفتید ویژگی ی انسان خودخواه رو گفتید عزیزم 

اگ کسی بهت بگه چون زنش بهش خیانت کرده حتما تو هم به شوهرت خیانت میکنی اینو قبول میکنی !؟

عزیزم کامل اشتباه بود حرفت.

فقط اینکه مردا جزیی نگر نیستن و راحت تر از مسائل عبور میکنن و بعضی از زنا بیش از حد حساس و این باعث میشه ک اینجوری فکر کنید.

من خودم سختگیر و حساسم ولی جوری همسرمو عادت دادم ک کوچکترین ناراحتیمو الان میفهمه و همینم باعث میشه من فکر نکنم موضوع من براش اهمیتی نداره.

خودمون باید بلد باشیم نحوه رفتار رو عزیزم .

ضعیف نیستن که بخوان مجبور باشن هر چیزی رو تحمل کنن برعکس اکثر زنا

زن ها خودشون خودشون را ضعیف میدونن

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیتاج هستم زن زمان خان🤪😵‍💫😁😐
تا حدودی موافقم اما اگه عشق واقعی باشه چی؟؟

اگه بتونی حفظ کنی خوبه ولی بیشتر مردا بعد ازدواج چون بدستت اوردن بیخیال میشن و میرن سمت خودشون 

ولی زنیکه مرد ادم حساب نکنه و سبک زندگی خودشو بسازه انگار مرد وجود نداره ابنجوری مرد میترسه از نبودش

2801