2777
2789
عنوان

اولین نشونه بارداری توی سونوگرافی

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 58 پست
دقیقا مثل منی عزیزم...منم قرص گیرم نیومده فعلا .تو از کجا میخوای قرص بگیری؟

من خواهرم واسه خودش چند ماه پیش گرفت ولی بارداریش خودش سقط شد دیگه استفاده نکرد.میرم اونو میارم.انشالله واسه منم خودش سقط بشه

کاربری دست سه نفره ...هر سه نفرشم خودمم🤪
من دیگه گریه نمیکنم .شوهرم ناراحت میشه .بیچاره تو فکر بود دیروز تصادف کرد.ولی مصمم هستم برای انداختن ...

من خیلی از این کارا میترسم از بس به چیزای بد فکر میکنم دیوونه شدم.ولی واقعا به سختی خرج این دوتا رو میدیم

کاربری دست سه نفره ...هر سه نفرشم خودمم🤪

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

کسی مشکوک سندرم داونه اگر جواب مثبت بشه مراحل سقط چه جوریه

جواب باید قطعی باشه ینی آمینوسنتز مثبت باشه بعد هفته ش هم نباید گذشته باشه زیر ۱۹ هفته ، اون وقت متخصص نامه میده و بقیه مراحل.....

وقتی یک ماما، مامان میشه   
میشه بگی چندماهگی تعین جنسیت میشه ماه نه هفته رونگوخواهش

ببین توی سونوگرافی آن تی یه جنسیت میگن ولی صد در صد نیست، توی سونوگرافی ۱۸ هفته قطعیه، تقریبا ۴،۵ ماهگی

وقتی یک ماما، مامان میشه   
2802
می‌خوام سقط کنم .چند هفته خوبه برای سقط ؟دکترم گفت بذار توسونو مشخص بشه بعد...

این چه دکتریع که باهاش درمورد سقط حرف زدی😑

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اما ای کاش عزیزِ من...! در روزگار دیگری می‌زیستیم ما همگی حیف بودیم💔
۵ هفته .سونودادم مشخص نشد.اخرهفته میرم اگه خارج از رحمی بود یه خاکی تو سرم میکنم .اگرم نبود قرص یا س ...

من تو هفته ی پنجم بارداری ساکشن رو با خواب مصنوعی انجام دادم که خیلی اذیت نشدم

دوتا بی بی زدم مثبت شده ولی حالم خوبه چون نامنظمم مستقیم رفتم سونو چ شکمی چ واژینال گفتن هیچی نیست و ...

اتفاقا باید بتا بدی ببینیم اصلا باردار هستی یا نه

وقتی یک ماما، مامان میشه   
ببخشید کاربری دست دونفره الان من اونی نیسسم ک جوابسو دادین ولی ی سوال دارم . من هر روز بعد ثبحانه ب ...

طبیعیه میخوای از جا بلند بشی اول کنار تختت یه خوراکی  بزار بعد که خوردی بلند شو

خوبه یه سانت هم 

بسته به بدن خودت و ورزش‌هایی که میکنی ممکنه زود باز بشه... پیاده روی کن، مایعات زیاد بخور ....‌

وقتی یک ماما، مامان میشه   

سلام لطفا جواب بدید من الان ۶ هفته و ۱ روزم .امروز بخاطر دل درد میخوام برم سونو بنظرتون سونو چی نشون میده..

هم واژینال هم شکمی

عضو گروه لاغری  خزان نارنجی .. گروه بنفش.. .. وزن اولیه 76. ..وزن هدف ۶۰.                                    خواستن توانستن است ...اللهم صل الا محمد و آل محمد.....
سلام لطفا جواب بدید من الان ۶ هفته و ۱ روزم .امروز بخاطر دل درد میخوام برم سونو بنظرتون سونو چی نشون ...

سلام 

احتمالا مشکلی نباشه اما اگه درد زیاد شد یا لکه بینی داشته مشکوک به سقط میشی باید دارو بگیری

وقتی یک ماما، مامان میشه   
2801