2777
2789
نوش جونت من سرما خوردم اصلا حالم خوب نیس فعلا ی تن ماهی جوشوندم چقد دلم یه سوپ داغ میخاد

الهیییی 

الان یه قابلمه پر سوپ هم دارم همسرم سرماخورده بود 

اگر نزدیکم بودی حتما برات میاوردم 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
میخوام شوید پلو بزارم ب همسرمم گفتم تن ماهی بیاره باهاش بقولیم 😋

به به 

من پیاز داغ و سیر داغ میگیرم با سبزی گیشنیز و تن ماهی میزنم لای پلو معرکه میشه 

شوید پلو با ماهی و سبزیجات. ماهی وسبزیجات و سیر و پیاز رو گذاشتم توی تنورک و عاااالی شده. شوید پلو رد هم با سیر و پیاز رنده شده دم دادم که سردی غذا گرفته بشه

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

ولله چرادروغ بگم چیزخاصی توخونه ندارم  بایدبرم خرید کنم 

فعلا که میخام یتیمچه درست کنم  تاعصربرم موادغذایی بخرم

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
هنوز هیچ فکری نکردم برای ناهار پسرم گفته ماکارونی بزار ولی گوشت چرخ کرده نداریم

ببین بجا گوشت سویابریز و حتمن حتمن چندتا عساره مرغ یاگوشتم  اضافه کن تعم مرغ یاگوشت میگیره سویا وماکارانیت

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   

سرکارم....خودم و همسرم ماکارونی داریم

دخترم ابگوشت

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2801