2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

زرشک پلو با مرغی که هنوز پختش استارت نخورده 😂😂

عاشق شده‌ام،شکست خورده‌ام، پیروز شده‌ام،جایزه گرفته‌ام،اشتباه کرده‌ام،انتقام گرفته‌ام،تحقیر شده‌ام،دوست داشته شده‌ام،به من عشق ورزیده‌اند،از کار بی‌کار شده‌ام،دستم را گرفته‌اند،از ته دل خندیده‌ام،خدا را گم کرده‌ام،خدا را دوباره پیدا کرده‌ام،نفرت ورزیده‌ام،برای درست کردن اشتباهاتم از جا بلند شده‌ام،برای ادامه‌ی یک زندگی جنگیده‌ام،گریه کرده‌ام ، دوست داشته‌ام تا ابد جاودانه بمانم.و در تمام این مسیر شبیه هیچکسی نبوده‌ام و چیست زندگی جز همه‌ی این ها...🍂🔮
محتویات دمپختت چیه،من میخوام شوید پلو با لوبیا چشم بلبلی بذارم

شوید و عدس و سیب زمینی نگینی ‌اش که پیداست😀

عاشق شده‌ام،شکست خورده‌ام، پیروز شده‌ام،جایزه گرفته‌ام،اشتباه کرده‌ام،انتقام گرفته‌ام،تحقیر شده‌ام،دوست داشته شده‌ام،به من عشق ورزیده‌اند،از کار بی‌کار شده‌ام،دستم را گرفته‌اند،از ته دل خندیده‌ام،خدا را گم کرده‌ام،خدا را دوباره پیدا کرده‌ام،نفرت ورزیده‌ام،برای درست کردن اشتباهاتم از جا بلند شده‌ام،برای ادامه‌ی یک زندگی جنگیده‌ام،گریه کرده‌ام ، دوست داشته‌ام تا ابد جاودانه بمانم.و در تمام این مسیر شبیه هیچکسی نبوده‌ام و چیست زندگی جز همه‌ی این ها...🍂🔮

قورمه سبزی

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2801