2777
2789
عنوان

نامزدی

185 بازدید | 18 پست

سلام . با دختری نزدیک به یک سال دوست ام و رابطمون جدیه ولی یه مشکلی دارم باهاش. و اونم اینکه تقریبا هر هفت روز هفته ۵ بارش همدیگر رو می‌بینیم ولی یه مساله هستش اونم اینکه هیچ وقت نشده تو روز بریم بیرون و هر زمان بهش گفتم میگه شب ها مثلا ساعت ۸ ۹ بریم. میگه از روز خوشم نمیاد. و تو این یکسال کلا ۳ بار تونستم بگم بریم بیرون اونم سر ظهر . مثلا میگم ساعت ۵ میام میگه نه همون ۷ یا ۸ بیا. نمیدونم دلیلش چیه. و اینکه احساس میکنم تمرکز نداره .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802
خب شاید شبو بیشتر دوست داره بپرس ازش راحت حرفتو بهش بگو

ازش پرسیدم میگه از نور خوشم نمیاد و  این چیز ها.  واینکه چون تمرکز نداره و بعضی وقت ها چیزی بهش میگم فراموش میکنه مشکوک شدم بهش

شاید میترسه توی روز کسی ببینتشچند سالتونه؟

نه اصلا بحث دیدن نیست و همه میدونن. این‌ه تمرکز هم نداره و چیزی بهش میگم و فراموش میکنه زودی یکم فکرم رفته سمت چیز های دیگه و بهش شک کردم 

دلیل خاصی نداره ک شاید شبا تایمش آزاده

روز های تعطیل حتی عید و جمعه ها هم همین طوره .نمیاد و قرار ها رو میزاره ۸ شب به بعد . اصلا نور تو آسمون باشه نمیاد و حتی رستوران هم میریم میگه بریم جایی که نور کم باشه

خفاشه؟🙁ازمایش هنوز نرفتید؟دیگه مثلا چیاش خیلی غیرعادیه

واقعا حافظه کوتاه مدتش تعطیله. و تمرکز نداره و جایی هم می‌خواهیم بریم ایده ای نداره. و یکبار هم تو حرف هاش اشاره کرده بود که کسی اگه تفریحی گل بکشه اشکالی نداره

2801