2777
2789
عنوان

مادرشوهرم میگه واسه دخترت جهیزیه نخر و جشن نگیر

| مشاهده متن کامل بحث + 1557 بازدید | 122 پست

اسی پیش شوهرت بگو 

عیب و عار نیس دخترت بره سرکار 

مگه پدر نداره که دخترم بره سرکار .آبروم می‌ره مکه بود بی کس و کاره

بگو مادرت خودش همت چی واسه اون خرید 

یه کم هم گریه کن 

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

حسرت همه چیزو به دل دخترت گزاشتی که دختر فلانی ناراحت نشه به درک که ناراحت بشه شوهرت ومادرش غیرت ندارت بگن یه دختر جوون بره سره کار جهاز بخره جهاز وظیفه پدرش هست اگه سر کارم بره واس جیب خودشو خرجای شخصیش هست واقعا که ادم میمونه چی بگه همون نوش اگه داشت بخاطر ناراحتیه دختر شما ملاحضه میکرد هرگز  شمام اول بفکر دختر خودتون باشید وجلوی هرکیم که مخالفت کرد بایستید

2802
ببین دخترت ۲۳ سالشهیعنی حداقل ۲۳ ساله داری با شوهرت زندگی میکنییعنی هنوز تصمیمات زندگیتو اون عفریته ...

شوهرم نباید اجازه بده ولی هنوز بچه ننس

ما نصف روزمون بخاطر دعوا سر حرف ها و دخالتای مادرش میگذره

خونمونو عوض کردیم از ساختمونشون رفتیم

اوناهم خونشونو فروختن اومدن دقیقا ساختمون روبه روییمون واحد خریدن 

مادرشوهرم میگه دلم واسه پسر عزیزم تنگ میشه

پرسه در کوی غزل بی تو عجب دلگیر است...

بچه ها شماره د ع ا نویس خوب دارین بذارین برا اسی زبون شوهره رو ببنده 😅

شوخی میکنم عزیزم 

حالا مادره گفته نگیر همسرشما چرا قبول کرده مگه پسرچهارده پونزده سالس هرکسی برا خودش عقل ومنطق داره بعدم چرا همسرتون بعد ابنهمه مدت هنوز ب حرف مادرشه دلم برا دخترت سوخت مگه پدرش دوسش نداره لااقل بگین وسیله بزرگارو آقای داماد بگیره شمام مابقی رو تهیه کنید

این چه طرز حرف زدنه منم از اول کوتاه نیومدمبارها باهاشون جنگیدم بارها گفتم زندگی من به شما ربطی ندار ...

ببخشید اگه ناراحت شدی ،زور داره وقتی که دخترت زندگیش ساخته به خاطر یه بی فرهنگ سرشکسته بشه

خدا کمکتون کنه،شکر خدا که بچه هات سر براه هستند 

اخه با حقوق های الان کی میتونه جهیزیه بخره باید پدر و مادر کمک کنن

مادرشوهرم به دروغ گفته همه رو خودش خریده 

فکر کنین با حقوق ۵ تومن در ماه که خرج شهریه و کرایه ماشین وهزینه های شخصی 

خونه خریده 

جهیزیه خریده 

ماشین خریده

و عروسیم گرفته

بنظر شما منطقیه مادرشوهرم میگه یه ریال هیچکس کمکش نکرده

مادرشوهرم به دروغ گفته همه رو خودش خریده فکر کنین با حقوق ۵ تومن در ماه که خرج شهریه و کرایه ماشین و ...

الکی میگه بابا الان یه یخچال خدا تومن شده اون پنج تومن ها رو دوسال جمع کنه فوقش بتونه یخچال بخره

ببخشید اگه ناراحت شدی ،زور داره وقتی که دخترت زندگیش ساخته به خاطر یه بی فرهنگ سرشکسته بشهخدا کمکتون ...

نه عزیز ناراحت نشدم حق داری شماهم

من نباید با یه پسر بچه ننه ازدواج میکردم اشتباه کردم

سلامت باشی عزیز

همین یه بچه رو دارم کلی آرزو دارم براش

الکی میگه بابا الان یه یخچال خدا تومن شده اون پنج تومن ها رو دوسال جمع کنه فوقش بتونه یخچال بخره

فکر میکنه ما احمقیم 

اینجوری میگه که یه وقت شوهرم نگه شما چرا پول داشتینو از ما پول طلب میکردین

2801