2777
2789

سلام دوستان من این تاپیکو اینجا تو کاربری دوستم زدم چون کاربریمو متاسفانه خانواده شوهرم پیدا کردن ...

من یه دختر ۲۳ ساله دارم که در آستانه ازدواج هست داماد خونه داره و فقط مونده جهیزیه 

مادرشوهرم مدام گوش شوهرمو پر میکنه که دخترت بره سرکار جهیزیه بخره چون خواهرزادت یا نوه دیگش خودش کار کرده هم خونه و هم جهیزیه و هم ماشین خریده 

ماهی ۵ تومن حقوقش بوده بمدت دو سال کارکرده با  گفتن همین حقوق همه اینکارا رو کرده 

بعد من از یکی از اقوام شنیدم همه رو خود مادرشوهرم اینا از پس اندازشون بهشون کمک کردن 

حتی یه تیکه زمینم فروختن که بین همه دختراش هم تقسیم کرد و به شوهرمم نگفت 

تا حالا یه ریال بهمون کمکم نکردن با اینکه خرج دامادها با اوناست کاملا فقط گاهی طلبکارانه از شوهرم پول میخوان که بعد خرج اونا کنن

از اونور خواهرزادش یه کم حساسه از بچگی من هرکاری میخواستم برای دخترم انجام بدم مادرشوهرم میگفت اینا همسنن اون ناراحت میشه حتی سر همین نمیتونستم تولد بگیرم براش که مبادا ناراحت بشه الانم مادرشوهرم میگه برای دخترت عروسی نگیر جهیزیه هم نخر گفتم چرا اون که تمام اینکارا رو کرده میگه اگه عروسی بدتریم بگیری بازم اون مقایسه میکنه و ناراحت میشه 

شوهرمم لج کرده میگه جهیزیه نمیخرم جشن عقد و هیچی نمیگیرمو بذار داماد بخره وگرنه مادرم ناراحت میشه

خیلی ناراحتم از این بابت چون فقط همین یدونه بچه رو دارم و کلی براش آرزو دارم

متاسفانه امکان اینو نداره بره سرکار دانشجوی پزشکی هست و درساش سنگینه وگرنه میفرستادمش سرکار 

مادرشوهرم همین الانشم کلی شاکیه که تا الان چرا نرفته سرکار سری قبل گفت درستو ول کن برو سرکار تا کی پسرم باید خرجتو بده

پرسه در کوی غزل بی تو عجب دلگیر است...

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

چقد بی فرهنگ . تو تله شون نیوفت دخترت ۲۳ سالشه هنوز مادر شوهر باید تعیین تکلیف کنه 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

ی دختر دسته گل داشته باشی دانشجوی‌پزشکی بعد بابات اینجوری پشتتو خالی کنه ب خاطر حرف مادرش

اون دختر اگ دختر باشه باید بابا و مادربزرگش و بشوره پهن کنه

ن ک مثل مامانش هرچی بقیه گفتن قبول کنه

خانوم تولد بزاش نمیگرقتم ک ناراحت نشن ینی چی؟ واقعا متاسفم

لطفا لطفا لطفا لایک نکنید ممنونم💙

یه کاری نکنین اون دوماد ضربه بخوره و فردا تو زندگی به دخترت سرکوفت بزنه که پدرمادرت هیچ کمکی به شروع زندگیت نکردن و خالی خالی فرستادنت خونه من .. اینا رو به شوهرت بگو الان زمونه ای نیست که بچه رو بدون حمایت انداخت وسط زندگی مخصوصا دختربچه رو

مادرشوهر غلط کرد به اون چه ، ملت آبرو میخرن این آبرو به باد میده

عزیزم بعده این همه سال زندگی چرا باید مادرشوهرت تصمیم بگیره براتون؟؟؟بهش ربطی دارع از جیب ایشون میخواد جهیزیه بره؟؟به شوهرت بگو ابروی دخترو‌میخوای به ناراحت شدن بچت بفروشی؟ارزششو‌داره سرکوفت و ننگشو واسه بچت بذاری که مادر فضولت ناراحت میشه

به جهنم که ناراحت میشه،به دررررررک

شما خودت یه زن کاملی یه زندگی چندساله داری به شوهرت بگو وظیفه هرپدر مادریه جهیزیه بده تا جایی که میتونه من نمیخوام بچم مثل بقیه باشن خب مگه زوره؟بگو ندی هم‌طلایی چیزی میفروشم خرجش میکنم

فوقش اون فضولا نمیان واسه عقد و عروسی که بازم به درک

2801