2777
2789

عزیزم بخدا کار درمان و تشخیص مسائل روانی خیلی سخت تر از مسائل پزشکیه توی پزشکی همه علائم بیرونیه قابل دیدنه حسه ، تازه سونوگرافی ازمایش ام ار ای همه اینا به دکتر کمک میکنه 

اما توی مسائل روانی تشخیص به این راحتی ها نیست باید خیلی حواست جمع باشه از نحوه پاسخ دادنا و اینکه اصلا زبان بدنت چطوری باشه ، کار ما سخت تره باید خیلی حرفه ای و با سواد باشی که از نوع جواب دادنش و یا اصلا از جایی که شروع کرده مراجع کننده حرف بزنه باید تشخیص بدی ، در نظر شما نیم ساعته گفتگوی سادست ولی اگه بخوای اصولی پیش بری خیلی سخته خیلی فرسودگیشم زیاده ، اون طرفم سالها درس خونده کارگاه رفته این ور اونور هزار جور درمان یاد گرفته داره از علمش بهره میبره نمیتونه با ارزون کردن ارزش کارو پایین بیاره

کاربری قبلا دست یکی دیگه بود ، دانشجوی روانشناسی 
عزیزم بخدا کار درمان و تشخیص مسائل روانی خیلی سخت تر از مسائل پزشکیه توی پزشکی همه علائم بیرونیه قاب ...

عزیزم من خودم دانشجوی درمانی هستم ..میدونم این چیزا رو گله ی من از روانشناسا نبود  شرایط واقعا بده هم برای اونا هم برای مردم فقط از بی پولی خودم مینالم .... ولا هفته ای ۲۰۰ تومن چیز زیادی نیست ..

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید