2777
2789

لاغرم اه از خودم بدم میاد 😭😭😭😭لاغریم حدی داره مچ دست من از مچ دست یه بچه نازکتره 😭😭😫💔

نه ساعت دستم میشه نه دستبند 😭😭😭😔😔😔😔😔شله همش😔💔

دیروز پیش نامزدم انقد خجالت کشیدم 😭😭😭😭😭😭برام ساعت دستبند خریده بود اومد دستم کرد ولی شل بود تو دستم لق میخورد به حالت بسته هم دستمو هم میکردم میوفتاد زمین💔💔💔💔💔💔💔

گفتم بزار فیلم و عکس بگیرم بزارم استوری ولی خیلی ضایع بود میترسم بهم بخندن 😔💔

خیلی اونجا ناراحت شدم فقط گفتم برا دستم بزرگه اون بنده خدا هم هیچی نگفت لبخند زد گفت میبرم درستش میکنم 😔😔😔😔ولی درست نمیشه اگه بشه هم خیلی زشته اونجوری 💔💔💔💔

﮼حال‌بُحران‌زَده‌اَم‌﹝مُعجِزه‌﹞میخواهَدوبَس.🪄🫀⦑

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

حتی ترس از لباس عروس پوشیدن دارم چون دستام انقد لاغره مطمئنم بهم نمیاد و زشت میشم 😔💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

﮼حال‌بُحران‌زَده‌اَم‌﹝مُعجِزه‌﹞میخواهَدوبَس.🪄🫀⦑

خجالت نداره 

منم دستام ظریفه. النگو سایز ۱ اندازه م میشه. ولی هیییچ وقت به خاطرش خجالت نکشیدم. هم دستبند هم انگشترو مجبورم کوچیکه کنم

خاطرات کهنه را آخر شبی خواهم نوشت /دخترم باید بداند مادرش دیوانه بود...
2801