2777
2789
عنوان

دروغ همسرمو چیجوری ازش بپرسم

415 بازدید | 30 پست

پنجشنبه من رفتم خونه ی مادرم همسرمم گفت با دوستام میرم شرکت یکی از بچه ها میمونیم…..الان دیدم یکی از دوستاش استوری گذاشته بود انگار ویلا بودن(من با ی اکانت فیک دارمش)،همسرم تو استوری معلوم نیس ولی ماشینش هست…..بهش پیام دادم شرکت دوستت کدوم سمته؟منتظرم جواب بده ….بعدش میخواستم بپرسم اونجا استخر داره؟؟ولی نمیدونم چیجوری بگم و بپرسم ک دیگه بهم دروغ نگه شک هم نکنه از کجا فهمیدم🥺😓😭شک من به حضور دختر نیستا پسرن همشون ولی میخوام راستشو بگه هرجا میره…..بگم تو خواب همش از استخر میگفتی؟؟؟؟یا چیکار کنم؟؟؟باردارم هستم اعصابم داره بهم میریزه😭

ما یه خوابگاه بودیم تهران کوچه مون پر از شرکت بود ولی چیزهایی دیدیم که الان هر مردی بگه شب میریم شرکت بمونیم من مطمین هستم که داره می‌ره خیانت و دختر بازی بدون تردید ....خیلی چیزهای بدی دیدیم

ای کننده ی کار ، بیندیش به عاقبت کار . متعهد باش

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

همون اول باور کردی یعنی ؟ 

کی میره شرکت بمونه و دور همی عاخه 

همیشه اینقدر ساده ای ؟

ولش کن جیزی نگو این دفعه رو دفعه ی بعدی درستش کن

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️                                                         مائیم و تو را نفس کشیدن   :)                             
خیلی بد ته دلشو خالی کردی بارداره حداقل مراعات اونو میکردی!!

منم باردارم . این که میگه شرکت نیستند ویلا رفتند ضمنا باید چشماش رو باز کنه شرکت و ویلا فلان جای مناسبی برای شب موندن آقایان نیست بازم معذرت می‌خوام اگه رک‌ گفتم . اسی گفت همه شون آقا هستند اونجا نگرانی از اون بابت نداره. 

ای کننده ی کار ، بیندیش به عاقبت کار . متعهد باش

بهش بگ‌و ک ناراحت شدی از اینکه دروغ گفته اون دروغ میگه چون فکر میکنه اگه بگه میره ویلا تو مانعش میشی یا غر میزنی اگ مشکلی نداری بگو راستشو بگه تو هم قول میدی ناراحت نمیشی 

ما یه خوابگاه بودیم تهران کوچه مون پر از شرکت بود ولی چیزهایی دیدیم که الان هر مردی بگه شب میریم شرک ...

همه مث هم نیستن ایشونم بارداره شورننداز ب دلش درسته دروغ گفته ولی دلیل نمیشه خیانت کنه

متأهل هستم.....منو همسرم عاشق هم هستیم شکر خدا همسرم ایده آل هست جونمون رو واسه هم میدیم باهاش خوشبخت ترین زن دنیام 🧿🧿🧿تو قشنگترین قسمت سرنوشتمی جانانم🧿😘🌹✨️باتو خوشبخترین عاشق تاریخ منم
2801