2777
2789
عنوان

مردای بی احساس 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 24 پست
اخه بیخیال همش حرفه.من تموم احساسمو گذاشتم پای این آدم.برا تولدش تموم خیابونارو گشتم تا اندازه پولم ...

اونم خیلی زود ثابت کردن ارزش و لیاقتشو نداشت 

کم کم تو ذهنت کم رنگش کن از زندگیت بندازش بیرون 

یکی از مهمترین ویژگی های آدمای   (*  امن *) اینه که دیگران نسبت به کلامم و عمل   او  ((* نگران * )) نیستند 

ببین همین‌جا دکمشو‌ بزن من دوس پسرم راه دوره میخوام برم بیرون میگه پول برات حواله بزنم این یکی چقدر گدا و خسیس 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اونم خیلی زود ثابت کردن ارزش و لیاقتشو نداشت کم کم تو ذهنت کم رنگش کن از زندگیت بندازش بیرون

خب ینی بهش بگم که دگ نباشیم یا یهو از زندگیش برم‌؟ اخه فقط میخوام بدونه که خیلی ادم بیشعوری بود

🌹آتلیه خانگی دارم .عکس بچهاتونو  با هزینه ناچیز آتلیه ای کنید هر عکس 25..  برای سفارش خصوصی درخواست بدید
2802
خب ینی بهش بگم که دگ نباشیم یا یهو از زندگیش برم‌؟ اخه فقط میخوام بدونه که خیلی ادم بیشعوری بود

لازم نیس مستقیم  بش بگی 

خودتو سرگرم زندگی خودت کن   یجوری نشونش بده اولویت صدمتم نیس  نذار فکر کنه اویزونشی 

یکی از مهمترین ویژگی های آدمای   (*  امن *) اینه که دیگران نسبت به کلامم و عمل   او  ((* نگران * )) نیستند 
بنظرم باهاش کات کن هم خسیسه هم زرنگ هم بی احساس

روزای اول تا همین دوهفته قبل همش تصویری یا مثلا بزور میگفتم بیا درددل کنیم میومد یکساعت چت میکردیم.روزای اولم ک چت میکردیم زیاد موندم چرا اینطور شد؟ پیاممو از پریروز تو تل نخونده. نوشته بودم سلام.

بهونش این بود بابام مریضه 

🌹آتلیه خانگی دارم .عکس بچهاتونو  با هزینه ناچیز آتلیه ای کنید هر عکس 25..  برای سفارش خصوصی درخواست بدید

چرا بهش پیام بدی؟ اون معلوم کرده همه چی رو!

داره با زبون بی زبونی میگه پشتت نیستم و قرار نیست به مشکل که خوردی ازت حمایت کنم!

بنظرم روی مستقل شدن خودت کار کن و اصلا بهش محل نزار اگه واقعا مرد باشه و توجیحی داشته باشه خودش میاد جلو!