2777
2789
عنوان

مث سگ پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 38 پست

یه چیز میگم تا آخرش اویز گوشت کن 

چه پیام چه آزاد چه علمی کاربردی چه روزانه تا خودت دست به کار نشی و نخونی چیزی بهت یاد نمیدن 

الان موجه نیستی ولی وقتی از پیام مدرکت و بگیری چون خود خوان و بر پایه کتاب آزمون استخدامی برات راحت

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

پیام نور محورش خودخوان و آموزش از راه دوره سوالات سراسری طراحی میشه سرکلاسا هم حضور نداشته باشی و فقط کتاب و نمونه سوال بخونی نمره خوب میاری....فعلا تا به محیط عادت کنی کمی طول میکشه اما در نهایت رویه اش دستت میاد

2802
چیز قابل تعریفی نداره

ببین 

دانشگاه باید خودت پیگیر باشی و بخونی درکل 

اتفاقااا پیام نور خیلی خوبه 

نمره دست استاد نیس 

حالا اگر کلاساا شرکت کنی ۸ نمره بهت میده 

اما درکل کامل دست استاد نیس که باهات لج کنه 

بعد سوالااا چهرگزینه ای و سراسری 

باسواد بار میای

عزیزم نگران نباش اصلا!

دانشگاه فقط تئوری درس میده عملی هیچی بهت یاد نمیده

تو میتونی کتابهایی که رفرنس و مرجع اون درس هستن رو تهیه کنی یا پی دی افشون رو پیدا کنی اونها رو بخونی!

بعد از اون میتونی برای اینکه عملی کار رو یاد بگیری بری یک شرکت یا جاییکه مرتبط با رشتت هست کاراموزی کار کنی

خرم آبادی ؟

آره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚🌱💚 عشق اول و آخرم استقلالم ⭐️💙👑💙⭐️ گناهه وگرنه میگفتم خدایی Esteghlalam زندگیم 💙💫 تا زنده هستم استقلالی و هوادار تیم بزرگ و با اصالت استقلال هستم و در روز وداع از دنیا هم دوست دارم مرا با پیراهن مقدس استقلال بزرگ به خاک بسپارند 💙🙃 میخواهم نامِ تو را تتو بزنم بر بدنم تا که باقی بماند نامِ تو در کفنم 💙🥲 تو قشنگ ترین تعهد منی بند بند وجودم ، نبوده نیست و نخواهد بود جز تو کسی عزیزِ این تن ، استقلال جانم عزیز ترینم 💙 تاجِ کبیر ⭐️💙👑💙⭐️
یه چیز میگم تا آخرش اویز گوشت کن چه پیام چه آزاد چه علمی کاربردی چه روزانه تا خودت دست به کار نشی و ...

آره دقیقا درسته

واقعا ؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚🌱💚 عشق اول و آخرم استقلالم ⭐️💙👑💙⭐️ گناهه وگرنه میگفتم خدایی Esteghlalam زندگیم 💙💫 تا زنده هستم استقلالی و هوادار تیم بزرگ و با اصالت استقلال هستم و در روز وداع از دنیا هم دوست دارم مرا با پیراهن مقدس استقلال بزرگ به خاک بسپارند 💙🙃 میخواهم نامِ تو را تتو بزنم بر بدنم تا که باقی بماند نامِ تو در کفنم 💙🥲 تو قشنگ ترین تعهد منی بند بند وجودم ، نبوده نیست و نخواهد بود جز تو کسی عزیزِ این تن ، استقلال جانم عزیز ترینم 💙 تاجِ کبیر ⭐️💙👑💙⭐️
پیام نور محورش خودخوان و آموزش از راه دوره سوالات سراسری طراحی میشه سرکلاسا هم حضور نداشته باشی و فق ...

مرسی از راهنماییتون

مثل بقیه کارها یا با پارتی یا سهمیه رفتن شایسته سالاری تو این مملکت نیست متاسفانه

آره خب متاسفانه 

وای خدا بهش فکر میکنم سرم سوت میکشه

ببین همه رو اشتباه مینوشت و تلفظ میکرد ، معنی هم نمیدونست

خدای من

2801