2777
2789
عنوان

شما ماهی چند کیلو برنج تموم میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1152 بازدید | 122 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میتونید یک کیلو برنج بخرید؟ تا مهیا شدن شرایط یک کیلو بخرید خدا بزرگه .

سوپری محلمون ازم طلب داره نسیه نمیده چه میشه کرد خدا بزرگه

دوستان گلم خواهشا اگر عزیز از دست رفته دارین و براش ختم قران میخواین بهم درخواست بدین ..لطفا دعا کنید شوهرم کار پیدا کنه و خداوند درب رزق وبرکت  رو به رومون باز کنه🙏
2802

وای تو خوبی ما خیلی استفاده داریم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

سه نفریم ماهی ۲۰ کیلو نمیدونمم چی میشه البته ناهار و شام باید برنج باشه همسرم به شدت برنجی و پسرم ولی خودم نه 

مثل شیشه باش هرکی شکستت بِبُرش ...     ✨💚 خدایا تو بساز تو بسازی هیچکس نمیتونه خرابش کنه ....

ما غذا کم میپزیم

مگه آخر هفته‌ها چیزی بپزیم

ظهرا شرکت غذا میده

شبا هم اصولا سبک میخوریم

یا از شرکت میخرم میبرم

ولی مهمون زیاد دارم، ماهی شاید ۱۰ کیلو شایدم کمتر برنج مصرف کنیم

🖤🖤🖤🖤 و تو جبران نمی‌شوی، حتی به گریه‌های عمیق 🖤🖤🖤🖤                     من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.
سوپری محلمون ازم طلب داره نسیه نمیده چه میشه کرد خدا بزرگه

براتون دعا میکنم عزیزم انشالله شرایط بهتر میشه. 

ما سفر که بودیم یک کیلو برنج خریدیم 30 تومن 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
براتون دعا میکنم عزیزم انشالله شرایط بهتر میشه. ما سفر که بودیم یک کیلو برنج خریدیم 30 تومن

چه خوب اینجا نیمدانه 50

دوستان گلم خواهشا اگر عزیز از دست رفته دارین و براش ختم قران میخواین بهم درخواست بدین ..لطفا دعا کنید شوهرم کار پیدا کنه و خداوند درب رزق وبرکت  رو به رومون باز کنه🙏
وای تو خوبی ما خیلی استفاده داریم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️سه نفریم ماهی ۲۰ کیلو نمیدونمم چی میشه البته ناهار و ...

من فقط ناهار برنجی میپزم ولی هی فکرمیکردم مدیریت بلد نیستم و زیاد مصرف میکنم

چه خوب اینجا نیمدانه 50

اره خوب بود. 

البته ایرانی و نیم دانه نبود. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2801