2777
2789

سلام دوستان

من بار اولی هست که میخوام هوایی برم سفر. بلیط اینترنتی رو از چه سایتی بگیرم که معتبر باشه؟

خودم علی بابا مدنظرمه. 

این وسط یه سوالی واسم پیش اومد. 

بعد اینکه پروازهای علی بابا رو چک کردم، رفتم یه سر به سایت فلای تودی هم زدم. توی فلای تودی پروازهایی بود که توی علی بابا اصلا نبود. منظورم اینه که برای یه روز و ساعت تنوع بیشتری داشت. فلای تودی قابل اعتماده؟

برای محکم کاری یه سر به سایتِ خود ایرلاین هم زدم، توی سایت ایرلاین پروازهای خییییلی کمتر و محدودتری بود. مثلا توی علی بابا برای ساعت ۶ صبح چهار تا قیمت مختلف بود (یه پرواز با کلاس نرخی‌ها و قیمت‌های متفاوت)، ولی مثلا توی خود سایت ایرلاین یه کلاس نرخی بیشتر نبود.

دلیلش چیه؟ ایرلاین که باید با جزئیات بیشتر باشه!

میشه به فلای تودی و علی بابا اعتماد کرد؟!

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

اره همه معتبر هستن

ایران چارتر هم ببین اونم خیلی خوبه

🔴 از این به بعد بجای کلمه بیماری های “مادر زادی” از کلمه “بدو تولد” استفاده کن 🔴  تو سیستم وزارت بهداشت و آموزش هم داره این کلمه اصلاح میشه و بخشنامه اومده  که واژه مادر حذف بشه چون در خیلی از این بیماریها مادر نقشی نداره ولی همیشه بار منفی و حس سرزنش گر روی مادر میمونه بابت این موضوع. شما هم از امروز شروع کنید تمرین کنید دیگه از این کلمه استفاده نکنید اگر هم جایی شنیدید اصلاحش کنید تا به مرور از جامعه حذف بشه🌹

یه سری پرواز هست اینا چارتری ان و تو سایت خود ایرلاین نشون نمیشده. ولی تو سایت های دیگه هست. هر سایتی ممکنه یه سری پرواز و نشنون بده که تو سایت های دیگه  نیست. فلای تودی و علی بابا معتبرن هر دو

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)

همیشه از سایت ۴ترین میخرم 

علی بابا خوبه

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
ما علی بابا و قاصدک رفتیم مشکلی نداشت

ممنونم. یه سوال دیگه، بعد اینکه هزینه رو پرداخت کردم علی بابا بلیط و به ایمیلم ارسال میکنه؟ بعد باید پرینت بگیرمش و با خودم ببرمش فرودگاه؟ یا توی فرودگاه باید از توی گوشیم بهشون بلیط و نشون بدم؟ یا کدی چیزی رو رو باید بهشون بگم؟! چجوریه کلا؟

فلای تو دی اره من خریدم ازش چن بارتی چارتر هم خوبه

ممنونم. یه سوال دیگه، بعد اینکه هزینه رو پرداخت کردم فلای تودی بلیط و به ایمیلم ارسال میکنه؟ بعد باید پرینت بگیرمش و با خودم ببرمش فرودگاه؟ یا توی فرودگاه باید از توی گوشیم بهشون بلیط و نشون بدم؟ یا کدی چیزی رو رو باید بهشون بگم؟! چجوریه کلا؟

فلای تو دی اره من خریدم ازش چن بارتی چارتر هم خوبه

ممنونم. یه سوال دیگه، بعد اینکه هزینه رو پرداخت کردم فلای تودی بلیط و به ایمیلم ارسال میکنه؟ بعد باید پرینت بگیرمش و با خودم ببرمش فرودگاه؟ یا توی فرودگاه باید از توی گوشیم بهشون بلیط و نشون بدم؟ یا کدی چیزی رو رو باید بهشون بگم؟! چجوریه کلا؟

2801