2777
2789
عنوان

بابام پیامامو با دوستم خوند بیچاره شدم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2090 بازدید | 102 پست
بیچاره دختر من دو ماهشه پسرم هشت سالشه میگه بزرگ شد با خودم باید بره مدرسه و پارک همش میگه نمیزارمش ...

خودت دیگه باید مدیریت کنی عزیزم واقعا زجر اوره گیر دادن ی داداش 😁

چیز انحرافی هم داشت؟اگه اره که حق داره چون پدر مادرا از بچه هاشون یه قدیسه میسازن ببین بابات حالش چج ...

حق داره هی گوشیشو چک کنه؟ 

حریم شخصی نداره این دختر؟ 

ماهیو هرچی محکم تر بگیری بیشتر لیز میخوره 

... 🤍🦋

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

افرین به پدرتون واقعا من هیچوقت نتونستم تنها از خونه برم بیرونحتی هنوز یک بار هم با دوستام بیرون نرف ...

چن سالته..من سختگیر نیستم شوهرم سختگیره نمیدونم بعدا چیکار کنه 

چندسالته خب چت هاتو. چرا پاک نکردی. اگ میدونستی چک میشی

22
پاک کردم ولی گوشی قدیمیه باید دوبار پاک کنی ندونستم
بابام انقد گوشیو زیر و رو کرد از اینم سردراورد

2802
چن سالته..من سختگیر نیستم شوهرم سختگیره نمیدونم بعدا چیکار کنه

22
خیلی بده فقط اینو بدونین اگه پدر من سختگیر نبود و باهام رفیق بود الان انقد مجبور نمیشدم بهش دروغ بگم یا ازش پنهان کنم
اگه کمتر سختگیر میکرد انقد عقده ای بار نمیومدم

اه اه بابای منم اینکارو می‌کرد خیلی اینکار سمه من هنوز یادم میفتم حالم بد میشه 

عموم هم اینطوریه پسرش 20 سالگی فوت کرد بسگی اینا گوشیش رو چک کرده بودن رمز گذاشته بود براش نتونستن گوشیش رو با کنن همبن بابای من به عموم گفت بسگه بچتو چک کردی به کشتنش دادی خودشو یادش رفته یواشکی گوشی منو از بالا سرم برمیداشت چک می‌کرد 

خودت دیگه باید مدیریت کنی عزیزم واقعا زجر اوره گیر دادن ی داداش 😁

اره من خودم داداش بزرگ نداشتم ک گیر بده اما پسرم الان حتی نمیزارع شوهرم دخترمو بوس کنه میگه ریشت اذیتش می‌کنه یا دخترای فامیل ک میخان نینی رو نوازش کنن نمیزارع و میگه سر اجیم هنوز نرمه نباید دست بهش بخوره میگم بزرگ بشه میخاد چیکار کنه

تاپیک اولم مال من نیست مال خواهرمه .بخاطر نداشتن سیم‌کارت دیگه با این کاربری اومدم با سیم‌کارت شوهر مامان بابا داداش خواهر دوست همه ی دور اومدم و ترکیدم، متولد ۸۴ نیستم
اره من خودم داداش بزرگ نداشتم ک گیر بده اما پسرم الان حتی نمیزارع شوهرم دخترمو بوس کنه میگه ریشت اذی ...

دوسش داره برا اینه ..خواهر زاده منم برادرکوچیکش داشت گریه میکرد چاقو براشت برا ما گفت شما حتما بهش دست زدین 

اره من خودم داداش بزرگ نداشتم ک گیر بده اما پسرم الان حتی نمیزارع شوهرم دخترمو بوس کنه میگه ریشت اذی ...

خب این حس دوست داشتنشه ولی در آینده اجازه نده ب گیر دادن تبدیل بشه 

2801