2777
2789
عنوان

بچه ها زن پسر داییم بیاید ببینید قشنگهه🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 3191 بازدید | 113 پست

تو هم عالی هستی پسرداییت چه اکس و نکس خوبی داره

راستش را بخواهید بسیار سنگ دل شده ام با من چنان کردن که سزاوار نبود که دشمنان چندین ساله نیز اینگونه زمینت نمیزنن مرا درون چاهی عمیق انداختند و موقعی که زخمی و پریشان بودم باز هم بر سرم سنگ ریختن ، مگر دستان من چقد بی نمک بود ؟! 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
اکس و‌نکس یعنی چی

اکس میشه اسی نکس میشه زنش

راستش را بخواهید بسیار سنگ دل شده ام با من چنان کردن که سزاوار نبود که دشمنان چندین ساله نیز اینگونه زمینت نمیزنن مرا درون چاهی عمیق انداختند و موقعی که زخمی و پریشان بودم باز هم بر سرم سنگ ریختن ، مگر دستان من چقد بی نمک بود ؟! 

کدومش تویی؟

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍تو تاپیک های معرفی کتاب خوشحال میشم تگ م کنید همچین اگر کتاب خون هستین کتاب های خوبی ک خوندین رو بهم بگین خوشحال میشم 🌺🤍

شما جذاب تر از زن پسر داییت هستی 

ولی در کل از لحاظ ظاهر خیلی خیلی سرترین ازش هم شما هم خانمش

لاااااایک نکن، تو رو ارواح هر کی دوست داری لایک نکن. لایک کنی فحش میدم😁 ( یه دختر مردادی ام😍🕊️)
اینم منو اون با هم رفتیم مسافرت

به اندامت بیشتر برس ورزش بیشتر کن احساس کردم شیکم داری 

و اینکه خب شما اسپرت می‌پوشی اون خانوم ،خانومانه در میپوشه اینم‌ یکم قشنگترش کرده یا حالا تو چشم من اینجوری شد ولی از لحاظ چهره شما جذاب تری

مثل شیشه باش هرکی شکستت بِبُرش ...     ✨💚 خدایا تو بساز تو بسازی هیچکس نمیتونه خرابش کنه ....
2801