2777
2789
عنوان

آیا روماتیسم خطرناکه

416 بازدید | 37 پست

همسرم سال دیگه سی سالش میشه 

گردنش مدتی بود درد میکرد به مرور وسط کتف و  گردنش فرو رفتگی ایجاد شد و از دکتر رفتن سر باز میکرد می‌گفت همش بدهی داریم ماه دیگه میرم 

بلاخره بعد یکسال بزور فرستادم دکتر با توجه به عکسش  دکتر احتمال روماتیسم داده و آزمایش روماتولوژی نوشته ..

چی میدونین از روماتیسم درمانش چیه آیا این فرورفتگی ممکنه خوب بشه 

خیلی ناراحتم جدیدا که توجه میکنم از پشت ،داره گردنش به جلو خم میشه 😭 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
نه خطرناک نیست کنترل میشه فقط سردی نباید بخورن و استرس و عصبی شدنم واسشون سمه.زیر نظر دکتر هم باشن

عصبی نمیشه ولی بخاطر بدهی های خونه خریدنمون طفلی یکساله تو استرسه نمیدونه دانشگاه بره سرکار بره اسنپ بره یا به زن و بچه برسه 

حداقل میزاشت من کار میکردم کمک خرج میشدم آنقدر تو فشار نبود

بیماری خودایمنیه. اگ درمان نشه و پیشرفت کنه تغییر شکل ایجاد میکنه و اینم بده. معمولا داروهای سرکوب س ...

وای فکر کنم پیشرفت کردهه آخه گردنش خم شده 😭

چقدر گفتم بیا برو دکتر همش پشت گوش انداخت هعی ماه دیگه و ماه دیگه🥲🤦🏻‍♀️

اگه دوست داشتی تاپیک های اخیر مو بخون ، همسرم منم روماتیسم داشت و ما بیخبر بودیم ، زد به روده ش چهار ...

ای واای من 

انقدر این روماتیسم خطرناکه ؟؟ 

اولا یه دکتر گفته بود دیسک گردنه این یکی دکتر گفت روماتیسم هست گفتم خداروشکر دیسک نیست پس، چه میدونستم روماتیسم بدتر از دیسکه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😭😭

وای فکر کنم پیشرفت کردهه آخه گردنش خم شده 😭چقدر گفتم بیا برو دکتر همش پشت گوش انداخت هعی ماه دیگه و ...

روماتیسم که پیشرفت کنه مفاصل تغییر شکل میدن ولی با دارو مهار میشه و به شکل اول برمی گردن نترس فقط نباید قرصشو قط کنه

2801