2777
2789

من خونسردترین ادم دنیا بودم ن برا کنکور استرس داشتم نه هیچی.کلا دوران مدرسه مشقامو نمینوشتم و امتحانامم نمیخوندم شبا تختتت میخابیدم راحت. حالا یکی دوساله استرسی شدم۲۷ سالمه الان.

دیشبم از استرس سر کار اومدن ۱ ساعت خابم برد ک کابوس دیدم همش.

اصلا میخام بگم دیگه نمیام سر کار. شرکت بزرگی هست و کارم با کامپیوتره. واااااییی دارم خفه میشم خدایاااااااااااا.کسی نظری نداره؟ قرص مرصم نمیخورم فوبیا دارم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

دیگع بزرگ شدی مسولیت داری اروم باشه همه روزای اول کاریشون مثل تو بودن کاملا عادیه زمان ک بگذره عادت میکنی استرس کم میشه

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

این روز را تحمل کن بقیش درست میشه. نفس عمیق بکشید و آب بخور و به خودت بگو خوب اگر خوششون نیومد یا خوشم نیومد میرم جای دیگه من فرصت دارم و اگر خوشم اومد توانایی را بهشون ثابت میکنم من توانمندم 

من روز اولی که میخاستم پروژه برا یه شزکت بزرگ بنویسم همین حس شما رو داشتم،قشنگ حس خفگی داشتم. چند بار دلم میخاست زنگ بزنم به مدیر پروژه بهونه بیارم که فردا نیستمو ... ولی بخودم گفتم یاسی میخای همیشه تو همین وضعیت بمونی؟!!! باید از یه جا شروع کنی، پاشو بخودت بیا. وقتی رفتم دیدم چقدر آسون بود، چقدر همه چی راحت بود، بعد از،اون حتی وقتی اموزشم دارم به پرسنل میگم پروژتونو بیارید روش کار کنیم، ترس که نداره، کار نیکو کردن از پر کردنه، با تلاشو پشتکار به هر جایی میرسی شک نکن

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی