2777
2789
عنوان

بحث جونم وسطه بیاین دعا کنین توروخدا😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 41 پست

کار بابات خیلی زشت بود 

آدم با دوست صمیمیش هزار تا حرف ناجور میزنه اصلا از پریود و همه چیش میگه 

چرا یه مرد به خودش اجازه میده چت دو تا خانم رو بخونه؟🙄🤔

اگه از کسی بد گفتم برازش رو بد بودن من نه اون آدم (به خصوص  تو تاپیکام )❣️.                                  💚 شرمنده مهدی فاطمه (عج)....💔                                                                                                 

متاسفم😔چقد سخته و چقد بد ک آدم احساس امنیت نکنه و همیشه ترس داشته باشه ک یکی دنبال کارشه ،کاش پدرت بجای دعوا و تهدید و ترس رفاقت با دخترشو یاد میگرفت ک الان تو این شرایط گیر نکنی ،،،منم خونه بابام شرایط مشابه شما رو داشتم با این تفاوت ک برادرم این برخوردا رو داشت

میون جمعیت ...میون زائرا....صدات میزنم ...سلام "اما رضا"... سلام عشق من....سلام زندگی....تو آخرش منو ..از عشق میکشی......،،امیر المومنین ای شاه مردان ... دل ناشاد ما را شاد گردان🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار بابات خیلی زشت بود آدم با دوست صمیمیش هزار تا حرف ناجور میزنه اصلا از پریود و همه چیش میگه چرا ی ...

ای کاش درک میکردن
سالهاست که از شدت فشار عصبی تمام بدنم به هم ریخته

انقد زجرم دادن که هرکی بشنوه گریش میگیره

2802
متاسفم😔چقد سخته و چقد بد ک آدم احساس امنیت نکنه و همیشه ترس داشته باشه ک یکی دنبال کارشه ،کاش پدرت ...

موند تو دلم یه بار بگه دخترم خوبی
همش محدودیت و تهدید 

موند تو دلم یه بار بگه دخترم خوبیهمش محدودیت و تهدید

متاسفم کاش زودتر ب خودش بیاد ،با مادرت صحبت کن باهاش حرف بزنه

میون جمعیت ...میون زائرا....صدات میزنم ...سلام "اما رضا"... سلام عشق من....سلام زندگی....تو آخرش منو ..از عشق میکشی......،،امیر المومنین ای شاه مردان ... دل ناشاد ما را شاد گردان🌹