2777
2789
میگه پشت میزش نمیشینه صندلی و میزاره جلوی تخته پاهاش و باز میکنه دستش و میگیره اونجاش باماها حرف میز ...

همچین موضوعی رو خودت زنگ بزن به مدرسه با یه شماره ایی که مدرسه نداشته باشه ، بگو اینجوریه بهش تذکر بدن ، 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا آخه چرا یه معلم 50 یا60 ساله باید به همجنس خودش انحراف داشته باشه

چون دنیا خراب بشی.بخدا جامعه پر از مریض جنسی هست.یه مستند دیدم مردایی که تمایل به بچه ها و نوجوونها دارن رو تو به مرکز زندانی میکردن تو آمریکا.چون اینا درست نمیشن.خودشون هم باافتخار اعتراف میکردن

استاد مرده راحت نشسته:/ نمیتونه منطوری داشته باشه این کار

نه ببین آخه مگه میشه خودت فکر کن میز داری چرا باید پشتش نشینی حالا نمشینی هم چرا پاهات و باز میکنی چرا دستتو میزای اونجا خب خبره مرگت درست بشین ما خودمون یه نفر چندبار جلومون این جوری بشینه چه فکری میکنیم غیرممکنه که مثبت فکر کنیم

2802
چون دنیا خراب بشی.بخدا جامعه پر از مریض جنسی هست.یه مستند دیدم مردایی که تمایل به بچه ها و نوجوونها ...

خدا مرگشونو برسونه که قلب آدم و به درد میارن مگه من یا مادرای دیگه بچمونو از سره راه آوردیم آینده شونو تباه کنیم

بخدا آخه چرا یه معلم 50 یا60 ساله باید به همجنس خودش انحراف داشته باشه

اگه یک درصد واقعیت داشته باشه باید با بقیه مادرها هماهنگ کنی و حتما به مدیر اطلاع بدی

حتی اگه منظوری هم از کارش نداشته باشه برای بچه ها غیر قابل هضمه و تحریک پذیر

اگه واقعا مساله جنسی در میون باشه شما واقعا مسئولی چون فقط بچه شما نیست و فقط امسال هم نیست

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "
نه ببین آخه مگه میشه خودت فکر کن میز داری چرا باید پشتش نشینی حالا نمشینی هم چرا پاهات و باز میکنی چ ...

میشینه رو صندلی جلو تخته ک مطلبو بنویسه اگر لازم شد. 

ماهم استاد داشتیم ک بشینه رو صندلی بنویسه پا تخته مطلب زیاد بود

روم نمیشه

قوی باش برای نجات بچه ات ، بعد هم ناشناس می خواهی زنگ بزنی ، اگه هم خیلی کم رو هستی به دوستی کسی بگو زنگ بزنه یا شوهرت زنگ‌ بزنه ، در هر صورت پای امنیت بچه ات در میونه خجالت رو بذار کنار

آره بعضی مدیرا از گردن خودش و میندازن ولی خدایی مدیرشون خیلی خوبه ولی من اصلا اصلا روم نمیشه این و ب ...

به باباش بگو بره بگه

آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
میشینه رو صندلی جلو تخته ک مطلبو بنویسه اگر لازم شد. ماهم استاد داشتیم ک بشینه رو صندلی بنویسه پا تخ ...

اصلا درسش تخته نمیخواد بعدش روبه تخته نمیشینه روبه بچها میشینه جلوی کلاس

خدا مرگشونو برسونه که قلب آدم و به درد میارن مگه من یا مادرای دیگه بچمونو از سره راه آوردیم آینده شو ...

بخدا این یه مورده.من الان فهمیدم جامعه پر از مردم روانی با ظاهر موجه هست که کارهایی که میتونن بکنن که یک درصد به ظاهرشون نمیخوره.فقط سریعا پیگیر بشو.نهایتش مدرسه بچه ت رو عوض میکنی.تو داری پول میدی به اون مدرسه بعد میخوان باهات برای حق مسلمت لج هم بکنن

2801