2777
2789

بچه ها من ی رفیق دارم که فکر میکردم رفیق صمیمیم باشه اما هی یه رفتارایی دیدم که الان متوجه شدم اشتباه کردم از بچه های دانشگاه مثلا من پاسداران میشینم وضع بابامم خوبه اصلا هم راجبش حرف نمیزنم حتی شغل بابام به کسی نمیگم فقط به خودش گفتم چون دوس ندارم کسی فک کنه پز میدم بابام تو کار طلاس،میدونم که حسادت میکنه خیلی ادعا داره وضع بابام خوبه اما حتی باباش یه ماشینم براش نگرفته بده دستش خودش انقدر کار کرده تونسته بخره یه بار درومد به من گفت قدر باباتو بدون برات ماشین خریده و خیلی سختی کشیدم منم واقعا دوسش داشتم بعد خودش درکه میشینه و تهران باشید میدونید از نظر قیمتی پاسداران خیلی معروف تر و بالاتر از اونوراس من اصلا کار ندارم انقدر خودش گفته حساس شدم مثلا یه مدته هی میگه پاسداران جزو شرقه و شرق تهران خیلی چیپه اصلا در حد درکه و غرب نیس😑منم چند بار گفتم شمال تهران شرق میشه تهرانپارس خیلی فرق داره مسیرش هی میگه نه تو رو پاسداران ارق داری قبول نمیکنی😏هرچند که اصلا همه مناطق ارزش خودشونو دارن یا مثلا  خیابون ما طوریه به همه جا راه داره من تا غرب بیس دقیقه تا همون شرقم بیس دقیقه ای با ماشین میرسم خودشم یه بار اومد تا خونه ما بیس دقیقه ای رسید!یه بار رفتم سمت مرزداران هی میگه تو چطور از شرق اومدی غرب سختت نبود هر سری هی میگم من سمت شمالم هی میگه هه هه باشه باشه یا مثلا میگفت بازار به شما نزدیکه چون بازارم جنوبه به شرق نزدیک تره تا به خونه ما😂😂یا مثلا میگفت قیمتای پاسداران در حد همون جنت اباده درحالکه بین ما پونزده کیلو مترفاصلس چرا باید یکی باشه دیگه همه میدونن! یا میگفت شیخ بهایی مثل همون پاسدارانه اما اصلا در حد درکه و غرب نیستن😂😂خلاصه من که دیگه از چشمم افتاد این بشر اما تو مخمه چطور بهش برینم دلم میخواد یه چیزی بگم دهنشو ببنده چون من اصلا این چیزا برام مهم نبود چون انقدر بدیهیه من چی بهش بگم اینم بگم واقعا همه جا قیمت خودشو داره محترمه اما این خودش شروع کرده و جوری شده جلو جمع هی میگه

میدونم که نباید دوست داشته باشم اما...چرا اینقدر نادیده گرفتنت سخته؟!  🌹این کاربری دست دو نفر میباشد🌹

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

خودت رو اندازه نفهمی بقیه پایین نیار بزار اون فکر کنه بالا نشین و پولداره.خودت که میدونی بین تو و اون چقدر تفاوت وجود داره.رویا پردازی برای اون حس قدرت میاره .رویای اون تجربه و زندگی توعه

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
تو هم ک کم از اون نداری ول کن دیگ

چیو ول کنم عزیزم؟ من تاحالا راجب محل زندگیش اصلا اظهار نظر نکردم چون خوشم نمیاد اینم حسادتش زده به چشاش میخوام خودشو جمع کنه

میدونم که نباید دوست داشته باشم اما...چرا اینقدر نادیده گرفتنت سخته؟!  🌹این کاربری دست دو نفر میباشد🌹

ی نقشه تهران بگیر بده بهش بگو تو اول برو ی تهران شناسی بخون چهارجهت جغرافیایی و یاد بگیر بعد بیا بریم سر بقیه مباحث..اصلا اهمیتی نداره این چرت وپرتا ک حالا خودتو درگیرش کنی باهاش حال نمیکنی کات کن تمام 

فروش تابلو ماه‌ ترند شده انواع سایز بانور آفتابی ومهتابی تو فقط انتخاب کن نمونه ش پروفایلم🤩😍🤩

🙄🙄🙄روابطتونوبخاطر شرق وغرب به خطرنیاندازید وخیلی آدمی  برام ارزشمندوقابل احترامه که خودش کارکنه وبه خواسته هاش برسه که بتونه ماشینم برای خودش بخره دختربا جنمیه وبه نظرم دختر بدی نیومد چرامیخوای به خاطر یه حرف دوستیتون خراب کنی؟

ومن درهیاهوی زندگی تورایافتم خدا✨️🧡✨️
🙄🙄🙄روابطتونوبخاطر شرق وغرب به خطرنیاندازید وخیلی آدمی برام ارزشمندوقابل احترامه که خودش کارکنه و ...

دقیقا منم دوسش داشتم و برام محترم بود اما الان فهمیدم چقدر عقده ایه و من تا حالا نشناختمش بخاطر یه حرف نیس چند بار تا حالا گفته اونم جلوی جمع اصلا تو فکر کن من بدترین جا میشینم تو بهترین جا اگر رفیق منی باید بیای بگی نه اینجا خوب نیس محله ما بهتره؟؟!چرا باید ده بار بگه مثلا من یه کاری شیخ بهایی داشتم میگفت اونجا قیمتاش در حد همون پاسدارانه اما اخر در حد درکه و غرب نمیشه😂😂اصلا چرا اینو باید بکشونه به خیابون ما؟؟اونم چیزی که بدیهیه کل ایران میدونن

2801