2777
2789

یعنی ی روز نذاشت اب خوش از گلوم بره پایین اگ عموهام یا عمه هام پول بخان حرف از دهنشون در نیومده میگه چقدر بدم اگه نداشته باشه حاضره خودشو اتیش بزنه کلیه و اعضا بدن هم بفروشه تا ب خواهر برادراش بدع ب من ک میرسع از گرفتاریاش میگ والا ب فلانی بدهکارم صاحبکارم پولدندادع قسط دارم دائم میگه ندارم ندارم ندارم فقط برا زن و بچش همینع فقططططط 

بقران قسم دختر پرخرج نیستم اصن پول نمیگیرم ازش بعد چن ماه تازع میخام برا اینکع برم خرید دانشگا پول بگیرم ازش یادم نیس اخرین بار کی ب مامانم پول داد فک کنم عید بود

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

مامانم همینطوریه انقد که دلش برای بچهٔ داداشش میسوزه چون طلاق گرفتن واسه من نمیسوزه حاا خودم هم بچهٔ طلاقم🤣

قدک بلند شه صدقه ابروی کمند شه صدقه دخترکای غربی ره ای کبکای دری ره (نگو که تاپیک طب سنتیمو ندیدی؟؟ صفحهٔ اوله) تمام گروه های مقاومت با ح شروع میشه مثل اسم امام حسین ، مثل حجاب / emtehanejabr

حالا بزار قبول شی

دعا خیلی چیزارو تغییر میده:) برام دعا کن لایک کن برات دعا کنم❤🌬 ایشالا همیشه بخندی رفیقم💕۵بار تعلیق شدم بهم رحم کن😂☹ عاشق روانشناسیم و اطلاعاتم زیاده به معجزه قانون جذب ایمان دارم سوال داشتی بپرس😁🤚
پدر شما نمونه بارز یک آدم بچه ننه اس که تو کل سالهای زندگی مشترک درست نشده. این نشون میده که اگه آدم ...

من چ گناهی کردم الان هرچی ادم هس رفته برا دانشگاش اماده شدع من لنگ پولم

واقن ناراحتم خرید دانشگام نکردم ی مانتو ندارم بپوشم برم همش تقصیر بابا عوضیمع من موندم چرا خدا ادم خ ...

باباااا چه خبرته بزار نتایج بیاد بعد برو خرید

نتایجم نیومده هروقت اعلائم کردن بیا ثبت نام برو مانتو بخر

دعا خیلی چیزارو تغییر میده:) برام دعا کن لایک کن برات دعا کنم❤🌬 ایشالا همیشه بخندی رفیقم💕۵بار تعلیق شدم بهم رحم کن😂☹ عاشق روانشناسیم و اطلاعاتم زیاده به معجزه قانون جذب ایمان دارم سوال داشتی بپرس😁🤚
باباااا چه خبرته بزار نتایج بیاد بعد برو خریدنتایجم نیومده هروقت اعلائم کردن بیا ثبت نام برو مانتو ب ...

تو چتع قاطی داری بدتر ار بابام؟ میخام سفارش بدم خب اونوقت دیر میرسع دسم

پس فردا یه چیزیش بشه ببینم همین برادر و خواهرای محترمه اش بیان یه لیوان آب بدن دستش خدا لعنت کنه همچ ...

بره بمیرع بدبخ مامانم عمرش تباه شد من بدتر از اون استعدادم کور شد جون سگ هم دارع 

من چ گناهی کردم الان هرچی ادم هس رفته برا دانشگاش اماده شدع من لنگ پولم

نه عزیزم تنها نیستی منم هیچی نخریدم جز یه کلربوک و خودکار و کتونی 😅😅😅

هیچی ندارم هیچیییی😂😂😂

مثل شیشه باش هرکی شکستت بِبُرش ...     ✨💚 خدایا تو بساز تو بسازی هیچکس نمیتونه خرابش کنه ....
2801