2777
2789
عنوان

دیروز روز اول تلاش برای ترک وسواس فکری بود

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 23 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

منم دیوونه شدم روانی شدم 

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
منم دیوونه شدم روانی شدم

شما هم وسواس بیماری دارید؟

اکانت دست چهار نفره دائم  التعلیقی بدبخته که با سیمکارت مادرِ مادر بزرگ دوستشون وارد سایت شدن😇 پس بابت بی ربط بودن تایپ ها گیر ندید
2802
آفرین!چه نوع وسواسی داشتید؟

وسواس فکری که تبدیل به چند نوع وسواس عملی بسیار آزار دهنده شده بود 

عزیزم ورودیهای ذهنت خیلی خیلی مهمه ،اصلا و به هیچ وجه تو گوگل چیزی سرچ نکن ،نی نی سایت هم یه مدت نیا یا اگه اومدی وارد تاپیک های منفی نشو و تایم زیادی هم اینجا نمون به هیچ عنوان 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♥️
شما هم وسواس بیماری دارید؟

آره خیلی بده 

افتضاح

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
تو یوتیوب کانال حسین اورا رو ببین و ویدئوهاش رو حتما گوش بده حرفهای حسین هم خیلی خیلی کمک کننده هست

باشه حتما نگاه می کنم

اکانت دست چهار نفره دائم  التعلیقی بدبخته که با سیمکارت مادرِ مادر بزرگ دوستشون وارد سایت شدن😇 پس بابت بی ربط بودن تایپ ها گیر ندید