2777
2789
عنوان

حسرت اولین عشقم با وجود اینکه متاهلم

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قضاوت نمیکنم ولی شوهرت گناه داره شما از اون آدمی که رفته تو ذهنت فرشته ساختی در صورتیکه اگه باهاش می ...

دقيقا. يه تصوير رويايى و همه چى تمام كه نذاشتن بهش برسى.معلومه اين تصور حسرت مياره

مثل اره اى كه تو كنده درخت گير كرده.نه ميشه درش آورد،نه ميشه بريد.                                                         حكايت بعضى آدماس🤦🏻‍♀️
2802
دقيقا. يه تصوير رويايى و همه چى تمام كه نذاشتن بهش برسى.معلومه اين تصور حسرت مياره

دقیقا 

کاش کمی فکر کنن و افسار رو ندن دست ذهن یاغی 

اون آقایی که ایشون هنوزم عاشقشه اگه واقعا ایشونو میخواست با دنیا می‌جنگید تا بهش برسه نه اینکه به حرف مادرش پا پس بکشه  

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♥️

با فراز و نشیب های زندگی جدید که مواجه شدی اون خاطرات کمرنگ میشه . از یاد نمیره که کلا فراموش بشه ولی اینقدر کمرنگ میشه که نسبت بهش کاملا بی احساس میشی مثل فیلمی که چندین سال پیش دیدی و فقط یه چارچوبی ازش به یادت مونده . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
با این تایپیکا فقط میفهمم ظرف های احساسیه ادم ها چقدر باهم متفاوت تر و شکننده ترهبعضی ها واقعا عشق ا ...

عزیزم درگیر موندن به کسی که گذاشته و رفته اسمش عشق نیست 

من همیشه فکر میکنم اونایی که عاشق یه نفر که رفته میمونن یه سری تله ها و طرحواره های درمان نشده دارن 

وگرنه هیچکی مهمتر از خود آدم نیست و شریک زندگیش نیست.

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♥️
عزیزم درگیر موندن به کسی که گذاشته و رفته اسمش عشق نیست من همیشه فکر میکنم اونایی که عاشق یه نفر که ...

اره این رو واصعا قبول دارم

هیچکس نباید بیشتر از خودت و روانت مهم تر باشه

اگه گذاشت و رفت باید از چشمت بیوفته و زندگی رو از سر بگیری

من باور و اعتقادم این هستش که زن و مرد تو عمل و تو زندگیشون دوست داشتنشون رو به هم ثابت میکنن ، نه تو حرف یا تصور یا ... 

در مورد شما قضاوتی نمیکنم ولی به نظر من اگر هنوز درگیر رابطه گذشته هستی ، تو رابطه جدید نرو. 

اول مسئله رو برای خودت حل کن و بعد تصمیم بگیر. 

سلام. متاسفم در مورد اتفاقی که رخ داده.

اما دل رو زیاد جدی نگیر و این افکار و احساسات رو پرورش نده.

آنقدر موارد بودن واس هم مثلا حون میدادن رفتن زیر یه سقف شدن کارد و پنیر.

منم قبلا عاشق و معشوق شدم و از این داستان‌ها.... واس بعضیا دل نیست که کاروانسراست...

احساس گاها آمیخته با هوس هست زیاد بهش پروبال بدی اون تو رو در برمی‌گیرد....

با خدا و اهل بیت علیهم السلام باش ، روی نمازهات حساس باش، عمر کوتاه و دنیا فریبندس.

ان شاءالله خوشبخت و عاقبت بخیر شید در کنار نامزدتان.