2777
2789
اخه یه کاری میخوام در امدش خیلی کم نباشه کاشت مژه موقت ته تهش ماهی ۳ تومن میشهولی ناخون دو تومن یاد ...

مشتری ناخن مژه بستگی به خودت داره چقد بتونی مشتری جمع کنی کارت چطور باشه اکستنشن مژه طرف ۹۰۰ میگیره ناخن من میرم میشه ۳۲۰ . ۴۰۰

یکی از مهم ترین عواملی که موجب افسردگی میشود گوش کردن به یک ندای درونی است ! ندای درونیِ انتقادگر که همیشه از شما یک بازنده میسازد

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

همه سایت ها هست جاپ ویژن دیوار .‌.. اینارو گفتم اگه هدفت ناخنه علاقه داری شغل پیدا کنی بعدش بری تو ا ...

جاپ و ویژن برنامن مثل دیوار؟

چی بزنم تو دیوار؟

اره واقعا نه من میخوام یکی دو ماه تو بوتیک کار کنم پول یاد گیری و لوازم ناخونو در بیارم

اره زیاده ولی مشتری هم عوضش داری پولش در میاد من از هرکی پرسیدم میگن پول تو ناخون و مژست😂

مسیحی ام✝️
2802
جاپ و ویژن برنامن مثل دیوار؟چی بزنم تو دیوار؟اره واقعا نه من میخوام یکی دو ماه تو بوتیک کار کنم پول ...

دقیقا باز میگم علاقس هر چی دوست داری برو ایشالا به همونم میرسی دیوار واردش میشی رو صفحه زده استخدام و کاریابی رو میزنی چند تا گزینه میاد میزی پایین تر زده همه آگهی استخدام هر چی شغله فروشندگی... میاره 

یکی از مهم ترین عواملی که موجب افسردگی میشود گوش کردن به یک ندای درونی است ! ندای درونیِ انتقادگر که همیشه از شما یک بازنده میسازد
اکستیشن مژه سخته؟ واقعا ۹۰۰ میگیرین؟

اره اکستنش ی کار لوکسه تار به تار طبیعی کار میشه عین مژه طبیعی ابریشمی میمونه خیلی گرون تره مژه موقت قرار دادن مژه ها کنار هم به صورت بوته ای و از مژه های آماده و ریسه استفاده میکنیم ارزون تره ۳۵۰ برای اکستنش کلاسیک طبیعی تره ۷۰۰ والیوم پر تره ۹۰۰ به بالا میگیرن طرفدار خودشو داره 

هرماه بايد تمديد شه؟؟هزينه ترميم اكستشن چقده؟

اره هر  ۲ تا سه هفته بستگی به مدل اکستنش داره ترمیم ۵۰۰

مشتری ناخن مژه بستگی به خودت داره چقد بتونی مشتری جمع کنی کارت چطور باشه اکستنشن مژه طرف ۹۰۰ میگیره ...

درآمد فیشیال پوست چطوره

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
بنظرت رنگ ولايت چطوره؟؟

نمی دونم عزیزم من اکستنش مژه موقت کار میکنم تحقیق کنید چی بهتره 

2801