2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

سمیرا ک خیلی خوب بازی می‌کنهمن از بازی رویا نونهالی خوشم نیومد

از بعد از چهاردیواری از سمیرا بازی یه خوب ندیدم واقعا خیلی رو مخمه انگار جون نداره هر روزم لاغر تر میشه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2802
واي نونهالي بدترين بازيشه فكر كنم كار خودشه انقدر سرد و بي روح بود براي مرگ دخترش

در کل بنظرم سریال قشنگیه

ولی من ی چی دیگه فک میکردم 

فک میکردم فلش بک میزنه ای نیما و باران بازی میکنن ولی نشد

قاتله رفت عکس و فیلم طناز و پیدا کنه،عروس دوماد دیدنش کشتشون.چیز دیگه ای نبود که

شاید فیلم و عکسی در کار نبوده

بنظرم بردیا مدرکی چیزی می‌خواسته ب طناز گفته ب بهانه فیلم و عکس نامزدشو بفرسته خونه اونا

بازیگراش کیان؟منم دلم نمیخاد دیگ۴ببینم

بهاره کیان افشار ..مهدی حسینی نیا آناهیتا درگاهی دو سه تا دیگم هستن یادم نمیاد

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
قاتله رفت عکس و فیلم طناز و پیدا کنه،عروس دوماد دیدنش کشتشون.چیز دیگه ای نبود که

نشون داد كه طناز به باباي قاتله گفت نيما از من فيلم داشت و به قاتله همون شاهرخ گفت كه شاهرخ رفت نيما و بارانو كشت 

بعد طناز به باباي قاتله اينو هم گفت كه يكي از اعضاي خونواده خودشون تو قتل شركت داشته 

😂😂تو شباهنگی گفت دیگه ۱۳ کیلو کم کرده برا همین فیلم

انگار حالا چه نقشی هم بوده 

شوهرش خواسته اسکینی بشه به این بهونه وادارش کرده دیگه 🤣

کلا سریال و فیلمی که اون دختره سمیرا حسن پور بازی کرده همینه صرفا به واسطه ی همسرش که کارگردانه بازی ...

ولی من ازش خوشم میاد

اخه فقط اون نیس که بقیه هم خیلی مضخرف بازی کردن

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
بهاره کیان افشار ..مهدی حسینی نیا آناهیتا درگاهی دو سه تا دیگم هستن یادم نمیاد

مرسی

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛