2777
2789
عنوان

بچها ریکشنم چی باشههههه رلم دو تا سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 108 پست
نه 🥲😂

خودت نمی‌فهمی که من فهمیدم...

https://harfeto.timefriend.net/17146882166109    صرفا جهت درد و دل .... قوی ترین اسلحه هویته؛ می خوان بفروشی بری انگار کلیته...می خوان بذرشو بسوزونن گلی نده,عمیق تر از اینه ،ولی اینه کلیتش!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس‌ خیلی باهوشی🙂😂شبت خوش و خرم ✌️

بله همچنین

https://harfeto.timefriend.net/17146882166109    صرفا جهت درد و دل .... قوی ترین اسلحه هویته؛ می خوان بفروشی بری انگار کلیته...می خوان بذرشو بسوزونن گلی نده,عمیق تر از اینه ،ولی اینه کلیتش!
2802
بهش پیام بده حتما حالش بده

وای الان گذاشت دوباره رو عکس دستم نوشت 

سخته دل تنگ صدایی باشی ک دیگ نخوایش 

دلتنگ خندهایی باشی دیگ نخوای بشنوی دلتنگ و... 

بعدم بالا تر نوشت حالم از آدمایی ک ب هر دلیلی میرم پی کثافت بازیاشون و... بعدم نوشت ب هر دلیل 

میشه یه صلوات برای برگشت هادی پیشم بفرسی؟ اسمم فاطمس ، فرستادی بگو منم بفرستم انشاالله حاجت رواییه همه
منظورش اینه که وجدانن از ما بکش بیرون...

من ک ۳۹ روز کاری بش نداشتمممم 

الان اینو گذاشت 

الان گذاشت دوباره رو عکس دستم نوشت 

بعدم بالا تر نوشت حالم از آدمایی ک ب هر دلیلی میرم پی کثافت بازیاشون و... بعدم نوشت ب هر دلیل

میشه یه صلوات برای برگشت هادی پیشم بفرسی؟ اسمم فاطمس ، فرستادی بگو منم بفرستم انشاالله حاجت رواییه همه
خیانت کردی بعد دقم کردی ؟

اینو بگو چیکار کنم 

منظورش اینه که وجدانن از ما بکش بیرون...

فک کن خیانت کنی مقصر باشی بدون توضیح و عذرخواهی بلاک کنی ببین طرف چه حالیو تجربه کرده 

عجیب نیست بنظرت 🤔🧐این حجم از انسانیت 

وضعیت پرنسس هامون 🧔‍♀️🤣

حالش خرابه

اوضاع بده 

دوسداره ها برگردی 

اما برگردی اگ قبول کنه هر دقیقه خیانتت یادش میاد

دیگه مثل قبل نمیشید اما دلش برات پر میزنه

خَلق نَشُديم ، كِه خَلق را راضي كُنيم…
فکنم نوشته بهار دلیل

2801