2777
2789

تا تعریفت از باحال چی باشه😁

🌸تغیر پیدا کرده‌ام🥲💖🌸 دیگه اون کاربرِ سابق یاوقت نیستم🌹💙 سعی می‌کنم منطقی‌تر، شمرده‌تر، کم‌تر حرف بزنم و کسیم ریپلای نکنم مگر رپیلایم کنن💖🙏                            و درضمن اینو از من به‌خاطر داشته باشید روحِ انسانه که عاشق می‌شه چون هورمون عقل نداره از قیافه‌ی طرف خودش خوشش بیاد و بعد از عاشق شدن هورمونا ترشح می‌شه💖 و این‌که اگر به‌هورمون باشه که یکیش برای مسائل جنسیه پس باید عاشق هرکسی که می‌بینیم بشیم ولی چرا فقط عاشق یک نفر می‌شیم؟! و... هزار و یک دلیل دیگه...💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاح منم

دوست دارم یکی بشینه به چرت و پرتایی که میخوام بگم گوش کنه

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
2802
یه دروغ شاخدار بگو، همه باور میکنن و پربازدید میشه!مثلا بگو امروز خواهر شوهرمو تو اتاق حبس کردم و ال ...

😂😂😂سناریو عالی

حالا یه تاپیک جدید زدم 😂 ولی جنجالی نیست که

🍁🧡
چی‌ تو ذهنت میگذره الان

خیلی چیزا

مثلا مشکل شوهرم و جواب آزمایشاش که هنوز نیومده

البته نمیخوام در مورد اینا حرف بزنم چون باعث اضطرابم میشه

دوست دارم مثلا در مورد شل بودن کش اون جوراب مشکیه صحبت کنم یا اینکه فکر کنم اگر یه زن ۶۰ ساله تو ژاپن بودم دلم میخواست ۳ تا گربه داشته باشم یا ۲ تا خرگوش و یه اردک

یا مثلا اینکه چی میشد اگه سقف خونه های شمال شیب دار نبود 

یا اگر ابی هرگز به دنیا نمیومد الان کی آقای صدا بود

یا اینکه اگر مادر بودم و بچم یه بطری روغن رو چپه میکرد رو فرش اول فرشو تمیز میکردم یا بچه رو

یا اینکه فکر کنم ماشین قرمز از نظر علمی میتونه باعث افزایش تصادفات جاده ای بشه یا کاهشش

و چی میشد اگر عدد پی ۳.۱۵ بود

و........

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
به نظرت اول مرغ به وجود اومده یا تخم مرغ؟

قطعا مرغ

نواده دایناسور های عظیم الجثه

2801