2777
2789
عنوان

ماهی چهل تومن خرج میکنیم لارج هم زندگی نمیکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 32942 بازدید | 716 پست

حقوق شوهرم که همش برای قسط و ...،حقوق من خرج خورد و خوراک میشه.بگم به سختی تا آخر ماه میرسونیم دروغ نگفتم.

لباس و ... در حد نیاز میخریم و بریز و بپاش آنچنانی ندارم.

کلاسهای بچه ها و رفت و آمدشون و هزینه بنزین ماشین و خیلی چیزای دیگه ....از ۴۰ تومن بیشتر میشه🤦🏻‍♀️خیلی وقتها ترجیح میدم حساب نکنم🤦🏻‍♀️

در باورم نمیگنجد ۴۰ تومن. فقط بخورید

یا معده ای دارید که انقدر کش اومده از اینجا تا اون سر دنیا

یا مهمون زیاد داری . یا اهل شکمی فقط

من خودم سالیانه برنج میخرم ۲۰۰ کیلو

گوشت و مرغ و ماهی  و چرخ کرده و میگو و بوقلمون و کلن هر چی ک برای یه لیست آشپزی نیازه  ماهی میخرم هر از گاهی زیاد میاد میدم مامانم میترسم اصراف شه

ولی هر روز داشتم هیچ وقت نشده کم بیارم  

حبوبات رو اندازه ۶ ماه از کشاورز میخرم ک تو شهرستان خودمونه

شوینده ها برای ۴ ماه. دستمال کاغذی و نوار و غیره

لبنیات هر روز تازش و می‌خریم مثل شیر پنیر ماست ک ۴ پنج روزه میره  

تخم مرغ هفته ای ی شانه 

ماهی ۴ یا ۵ یا ۷ شاید بار هم بیرون غذا. کباب و هر چی بخاییم یا معجون یا بستنی هر وقت دلم بخاد

دیگ چی موند.  آهان تنقلات مثل آجیل و خوراکی و غیره هر ماه میخرم   خرما و عسل و نقل و نبات هم پک میخرم مثلا ۵ تایی 

ولی بازم با این همه ۴۰ نمیشه 

مگ اینکه ماهی ی گوسفند سر ببرم 

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

قسط و وام هم نداریم 

ولی خودم فقط با پول خودم ماهی ۱۰ و نیم  قرعه خونگی میدم

سختمه ولی جمع میکنم 

در کل راضیم ب رضای خدا شکرت

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.
2802
والا من تو این تاپیک سابیده شدم من و شوهرم اهل گوشت و مرغ و ماهی میگو نیستیم خیلی اما هوس کنیم خوب م ...

من درکت میکنم خانومی

منم اهل لوازم آرایشی نیستم.  ولی یهو ۳ قرص برای مو و پوست مو می‌خرم ک پولش بالای ۵. مثال میزنم بد برداشت نکنی

اهل آرایشگاه و اصلاح و رنگ مو ماهانه نیستم. ولی باشگاه و لیزر و کاشت ناخن 

هر سال یه دکتر و چکاب سالانه سونوگرافی کامل ازمایش هورمون مامایی کلن دندانپزشکی برای خودم همسرم بچه ها هستم.   

ولی مهمونی زیاد و بریز بپاش و رستوران های با قیمت فضایی نیستم

پنج نفر فوقش ده تومن

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
من درکت میکنم خانومیمنم اهل لوازم آرایشی نیستم. ولی یهو ۳ قرص برای مو و پوست مو می‌خرم ک پولش بالای ...

مو و پوست و کلاژن ساز 

من درکت میکنم خانومیمنم اهل لوازم آرایشی نیستم. ولی یهو ۳ قرص برای مو و پوست مو می‌خرم ک پولش بالای ...

همین ماه لباس خونگی نداشتم ولی نخریدم

خدا شاهده نزدیک ۱۳ میلیون خرج دکتر و چکابمون شد

بستگی داره چ مدلی خرج کنی

یکی مد عالی جیب خالیه

یکی ام خداش فقط شکمشهه

یکی گوشت واسش مهمه. یکی گوشت نمیخوره مهم نیس واسش ولی پول نت و شارژ و غیره واسش مهمه

والا من تو این تاپیک سابیده شدم من و شوهرم اهل گوشت و مرغ و ماهی میگو نیستیم خیلی اما هوس کنیم خوب م ...

اهل سفرای گرون قیمت نیستم

ولی کلاسای بچه هامو و پس اندازشون مهمه

از خیر خیلی چیزا گذشتم ولی بچه هام غیر انتفاعی گذاشتم

زندگی دیگ مونده چجوری بهش نگاه کنی. 

مام همینیم،همش ب شوهرم میگم پولمون بی برکته،بیا شغلتو عوض کن،بخدا اینقد درمونده شدم در ب در دنبال دع ...

شوهرتون مغازه داره؟

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
شاید دزد میاد هرماه ۴۰ تومنو میبره

بخدا انگار مناطق محروم شعب ابی طالبه ولی چهل تومن همینطوری دود میشه میره تو هوا😂 اینا هیچوقت نمیگن که دلشون نمیخواد محلهٔ متوسط شهر بشینن یا ماشین معمولی سوار شن برای همین کلی قرض و قسط دارن

قدک بلند شه صدقه ابروی کمند شه صدقه دخترکای غربی ره ای کبکای دری ره (نگو که تاپیک طب سنتیمو ندیدی؟؟ صفحهٔ اوله) تمام گروه های مقاومت با ح شروع میشه مثل اسم امام حسین ، مثل حجاب / emtehanejabr

ما روی هم رفته هر دونفرمون ۴۰ حقوقمونه

۳۰ تومن قسط و اجاره و شهریه فرزند داریم 

ده میمونه برا لباس و پوشاک و مواد غذایی   ولی سخت میگذره 

اسی حتما هر ماه یه گوسفند میخورن

اغلب کافه و رستوران میرن

2801