2777
2789
عنوان

ماهی چهل تومن خرج میکنیم لارج هم زندگی نمیکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 68325 بازدید | 1192 پست
چطوری حساب کردی؟ی کلاس زبان ماهی یک تومنباشگاه یک تومنسرویس مدرسه ۲ تومنپول برق و اب و موبایل و‌نت و ...

اره والا 

حالا حساب ک یکی نثل من کنار این مخارج 

کرایه خونه  حقوق پرستار بچه 

شهریه مدرسه سرویس  و.... رو هم‌میده 

شارژ ساختمونمون ۱۴۰۰ هست اب برق گاز هم جدا 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اسکل دارو ندارته پلشت دکمتو بزن بابا همین امثال شماهایین که تاپیکای خالی بندی میزنید دیگه عقده هاتون ...

بدبخت😂😂😂😂😂😂

قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
تو تهران در تاکسی رو باز کنی ببندی باید 30 هزار تومن بدی.... نمیدونم اینا چیو میخوان ثابت کنند

اتفاقا تهران برا رفت و آمد خوبه مترو

بی آرتی  تاکسی خطی

شهرستان هیچی نیس

تهران خوراک  و لباس هم گرون نیس

یعنی تنوع داره میتونی جایی با قیمت مناسب پیدا کنی

فقط اجاره خونه گرونه

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2802

من چند ماهه حساب کتاب رو دستم گرفتم از گوشت و مرغ و برنج و شوینده  و اجیل و میوه و هر چی تو خونه مصرفی هست با پول بنزین خودم تقریبا ۱۱ میشه حالا یه کم بالا پایین 

فقط فقط مصرفی ها ....

بدون حساب ....(اقساط خرج های  پیش بینی نشده ...و رستوران ودکتر و بیمه ماشین و لباس و کلاس زبان و .... )

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
فکر میکنم بالاشهرید که قیمتها اینقدر بالاست .گوشت شهر ما کمتره میوه که واقعا ارزونه یعنی در حدی نیست ...

نه والا خیلی هم بالا شهر نیستیم... تو تهران خرج واقعا گرونه... من یه پسر بیشتر ندارم... کلاس زبان ثبت نام کردم ماهی 4 تومن ... کلاس رانندگی شده 7 میلیون... یه بیرون میره و میاد یه تومن خرجشه... خودم هم کارمندم با شوهرم درآمدمون همین حدوداست... واقعا روزهای آخر ماه کم میاریم

من بابام ماشالله وضعش خوبه مثلا روز دختر ده تومن میده هدیه بهمون اگه خرجای مامانم بگم درجا خشک میشن ...

ازدواج کردی؟

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼

خوبه واقعا خیالم راحت شد همیشه نگران مردم بود چه طور تو این اوضاع خراب با ماهی ۱۰ تومن سر میکنن تازه بچه هم میارن 

الان دیدم با ماهی ۵ تومن راضین از زندگی تو این شرایط گند اقتصادی

من بابام ماشالله وضعش خوبه مثلا روز دختر ده تومن میده هدیه بهمون اگه خرجای مامانم بگم درجا خشک میشن ...

اره میگم ک چون ندیدن طرفو متهم ب دروغگویی میکنن ..

قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
ما همینجا تو تهران زندگی میکنیم منطقمونم خوبه خداروشکر ولی چهل تومن بدون کرایه خونه و ماشین غیرباوره ...

دقیقا درسته هر جور حساب کنی ۴۰ تومن بدون کرایه خونه و کرایه ماشین اینا نمیشه ... گوشت فک کنم ۷۰۰ دیگه بشه ۳۵۰۰ حالا با مرغ ۵ بشه ... شوهرمم گفت نه اینکه گفته هیچیییی خاص نمیخوریم امکان نداره بشه ۴۰

ما دو نفریم کرایه نمی‌دیم پول تاکسی و اسنپ هم نمی‌دیم واقعا همینقدر میشه شاید فکر کنی دروغ میگم ولی ...

واقعا حق دارین تهران خیلی گرونه 

حالا منی که شهرستانم به اون شدت گرونی نیست شوهرمم کلا 25حقوق میگیره مستاجرم نیستیم ماهی 4 پنج تومن خرج خرد و خوراکمونه اگه لباس لباس بخواین بگیریم می‌ره بالا 10میل☹️

2801