2777
2789

مگه نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری هنوز نیومده؟

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

منطقه چندی؟

بستگی به ظرفیت استانت داره. یه استان مثل سمنان اینقدر پذیرش بالاست که با رتبه حتی ۷۰۰۰ یا بالاتر بعضا قبولی میده. یه استان هم اینقدر ظرفیت پایینه که عملا با رتبه روزانه خیلی فرقی نمیکنه. بعد رتبه شما مال کدوم منطقه اس. اینم خیلی مهمه. 

2802
منطقه۳م

اگر منطقه دو بودی میگفتم احتمالا بیاری ولی منطقه ۳ بنظرم پنجاه پنجاهه. بازم با این بلایی که سر۱۴۰۳ ای ها آوردن هیچی معلوم نیست تا نتایج نیاد

ولی پذیرش تعهدی ها مگه استانی نیست؟ چجوری دوتا استان رو میپرسی؟🤔 خودت بومی کدوم استانی؟

اگر منطقه دو بودی میگفتم احتمالا بیاری ولی منطقه ۳ بنظرم پنجاه پنجاهه. بازم با این بلایی که سر۱۴۰۳ ا ...

ببخشید یه سوال داشتم ازتون 

درباره رشته انسانی هم اطلاعات دارید؟

اگر منطقه دو بودی میگفتم احتمالا بیاری ولی منطقه ۳ بنظرم پنجاه پنجاهه. بازم با این بلایی که سر۱۴۰۳ ا ...

قزوین بعضی کد رشته ها پذیرش غیر بومی دارن ولی اولویت با پذیرش بومی 

Not Now maybe  Later
2801