2777
2789
عنوان

دختر سه سالم ی چیزای میگه میترسممم

| مشاهده متن کامل بحث + 20647 بازدید | 350 پست
چه کاری یعنی دقیقا؟

اینکه عروسک گذاشته بودن روی یک میز تو اتاق عمل خیلی وسیله گذاشتن مثلا جامدادی  درجه هوشیشم پایین بود بعدش که تونستن نجاتش بدن ازش پرسیدن چیزی دیدی ندیدی گفت نه

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

[QUOTE=355784003]به عنوان مادر باید اگاه باشیم نسبت به چالش های هر سن [/QUOTEراستش متوجه نشدم ارتباط ...

صحبت شما رو تایید کردم😅 و روی صحبتم با اسی بود که نگران نباشه اگاهی رو بیشتر کنه اینجور رفتارا از بچه ها جز فرایند رشد و تکاملشون 

2802

بچه ها  چشم سومشون بازه خیلی عجیب نیست 

بیخیال 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 

وای پس دختر من چی میگع جنو دیدم یا زنگ میزنه میگه گوشیو بده با جن حرف بزنم یا میگه بزرگ شم میخوام با جن عروسی کنم یا میگه جن گف بیا دوست بشیم میگه جن دوستمه بعد بهش میگم جنو دیدی چ شکلی بود اداشو در میاره ولی من نمیترسم ب دخترمم چیزی نمیگم 

یه خسته یه دل💔شکسته از همه .

فقط اوناییکه کامنت گذاشتن نترس، کاریت ندارن، قرآن بخون، نگران نباش تا الان رفتن و...و...و...

معلوم نیست میخوان روحیه بدن یا استارتر بینوا رو زهرترک کنن؟؟؟

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
😂😂😂😂خودمم الان تو موقعیت توام

وای چقدر بده این حس🤣

متاسفانه من خیلی ترسو هستم خیلیا دست خودمم نیست اصلا🤦‍♀️😱🤣

دخترای منم هر دوتاشون تا سن ۳ سالگی با درو دیوار و هوا بازی می کردن می دونی چی میگم انگار یه چیزی می دیدن انگار داشتن تو رویاشون با یکی بازی می کردن و قهه قهه می زدن و می خندیدن

من بعضی وقتا تنم یخ می کرد

چند بارم جلوی مادرشوهرم این مدلی بازی کردن

مادرشوهرم گفت نترس دارن با فرشته ها بازی می کنن

بخدا حتی زمین و دیوارو حتی رو هوا انگار یکی رو بوس می کردن می خندیدن خیلی عجیب بود برام

آن کس که بدم گفت / بدی سیرت اوست / آن کس که مرا گفت نکو / خود نیکوست / حال متکلم از کلامش پیداست / از کوزه همان تراود که در اوست
2801