2777
2789
عنوان

روزهای اول رانندگی من

181 بازدید | 17 پست

چند روزی می شه با ماشین خودم رانندگی می کنم که این چند روز برای من اندازه یک سال به نظر می یاد

چند روز باماشینم سرکار رفتم وبرگشتم خب خدا شکر سالم رفتم وبرگشتم عروسی دختر خاله ام بود مامانم وخواهرم گفتند ما رو تو برسون منم قبول کردم گرچه نگران بودم چون جاده بی نهایت شلوغ وشب بود وقتی ازسرکار برمی گشتم وارد کوچه که شدم آینه بغل ماشین همسایه وماشین خودم کندم که ۶۰۰ هزارتومان خسارت دادم بعدم با خواهر ومادرم راهی عروسی شدیم همه رفتم اما دور میدون راهنمای چپ زدم اما می خواستم مستقیم برم ماشین کناری با سرعت از من سبقت گرفت واز بغل سپر من کند 

آقاهه پیاده شد طلبکارم بود نیسان داشت من چون ارایش غلیظ داشتم پیاده نشدم طرفم با طلبکاری حرف زد وسوار ماشینش شد رفت من اول نفهمیدم سپر کنده شده بعد فهمیدم صدا می یاد پیاده شدم دیدم سپر روی زمین اویزون هست  دیگه کاری که نباید بشه شده بود رفتیم عروسی موقع برگشت بابام پشت فرمون نشست الان دیگه ذوق اول ندارم باخودم فکر می کنم با اتوبوس برم راحت ترم صبح با ماشینم ساعت ۶ صبح تا خونه امون اومدم موندم فردا چکار کنم با ماشینم سرکاربرم یا؟

ده میلیون پول کلاس رانندگی دادم ووام برداشتم ماشین خریدم الان تو دلم استرس دارم اگه عقب بکشم خیلی بد می شه اگه هم ادامه بدم انگار دارم خودم شکنجه می دم واقعا چکار کنم ؟

زندگی یک بازیه ومن برای برد بازی می کنم ....  

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

منم تازه میخام یاد بگیرم ولی خیلیییی میترسم همش فکر میکنم نمیتونم 

یبار با شوهرم رفتم تمرین اینقد استرس گرفتم دیگ نرفتم 

ولی بنظرم جز چیزای واجب برا ی خانمه

ان چیزی که شما را نکُشد مطمئنا قوی ترتان خواهد کرد🙃🤘🏻🍃 
2802

اگه عقب نشینی کنی بدتر میشی

برای هممون همینطور بوده

من یک می‌افتی رو با ترمز دستی بالا رفتم

ماشین از کنارم رد شد و گفت دوووود

به داداشم زنگ زدم

گفت ببین رو صفحه ات علامت تعجبه؟! 

گفتم اره

گفت ترمز دستی رو نخوابوندی

اما الان کلا من رانندگی میکنم حتی بین شهری

کم نیار

برای هممون همینجور بودخ

ادامه بده تا ترست بریزه

اگه هر روزم نرفتی یه روز درمیون برو حتما

اول کاامل یاد بگیر بعد اگه خواستی با اتوبوس برو.

مهارتت رو حیف نکن. برو

یه بچه رو در نظر بگیر که اول با کمکی دوچرخه سواری میکنه وسط راه ناامید بشه چی میگی بهش؟

با این استرس ته دلم چکار کنم

ب جای اینکه استرس داشته باشی وقتی میری بیرون تمام حواست ب رانندگی باشه رانندگی جزو چیزایی هست که باید زمان بگذره تا خوب یاد بگیری

پسرم همه زندگیمه لطفا برای سلامتیش عاقبت بخیرش و خوش‌بختیش صلوات می‌فرستید؟ جز پسرم کسی رو ندارم‌ هر کس فرستاد بگه منم بفرستم براش
اگه عقب نشینی کنی بدتر میشیبرای هممون همینطور بودهمن یک می‌افتی رو با ترمز دستی بالا رفتمماشین از کن ...

امیدوارم منم یک روز بیام این جاتایپیک بزارم من راننده ماه  هستم

حتما همین میشی خاطرت جمع باشه

سلام 

امروز صبح با ماشینم خواستم از یک کوچه رد بشم دو تا ماشین پارک شده بود وفقط اندازه یک ماشین به سختی می شد رد بشه ماشین کناری سمند بود ولی آینه قبلا یکی موقع رد شدن شکسته بود منم اومدم رد بشم بهش مالیده شدم ماشین خودم خش خش شد دیگه اومدم الان خیلی عذاب وجدان دارم فکر می کنم  بعد ظهر برم ببینم ماشین کی بوده باز می گم برم الکی یک عالمه ازم خسارت نگیره به نظرت چکار کنم؟

سلام امروز صبح با ماشینم خواستم از یک کوچه رد بشم دو تا ماشین پارک شده بود وفقط اندازه یک ماشین به س ...

عزیزم

اینجور که میگی اگه یک راننده ماهر هم بود احتمالا می مالید

اما یک چیز

رانندگی این نیست که حالا میرم ببینم چی میشه؟ 

یا رد میشم یا نمیشم؟ 

مثل الان خش میندازین

سعی کنین اول اون مانع رو بردارین

یا حتی اگه شده به یه آقایی بگین ماشین رو براتون رد کنه. چه ایرادی داره؟ بهتر از این عذاب وجدانی هست که الان دارین

الان ماشین و آهن بوده دور از جون دور از جون اگه آدم باشه چی؟ 

پس تا مطمن نشدین کاری رو انجام ندین که افسوس بعدش فایده ای نداره

عزیزماینجور که میگی اگه یک راننده ماهر هم بود احتمالا می مالیداما یک چیزرانندگی این نیست که حالا میر ...

راستش واقعا دیگه از رانندگی نمی ترسم ولی دوست ندارم خسارت مالی به خودم بزنم و دوست ندارم به دیگران هم صدمه بزنم

2801