2777
2789

هوووو پرهههه

اول داداشی بعد آقاشی بعدش بابا میشی😂

از پسر غریبه داداش در نمیاد 

از من به تو تجربه دختره سادهههههه ..... ینی اگه ای حس مزخرف وابستگی از دخترا بیگیری بخداااا ک هیچ نری رو نمیدن ای من ریدمان کنم ب ای وابستگی کوفتیییی😤💩..عزیزوم پسر جماعت فقط  عطش به دست آوردن داره وقتی مُخو زد تازه یادش میوفته که ها کار و زِندِی داره ای من برینم روت پسررررر💩...خلاصه حیف هر چی نگرانی و احساس ک بریزی پای ای اُزگلا میخام که برن ب گور سیا شل مغزای پرنسسعلی🚶🏻‍♀️🦦

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

روابط دختر و پسر نامحرم از اول همون رل زدنه اون آبجی داداشا رو میگن که بگن اصلااااا هول نیستیم اصلا ارواح شکم شون

هر وقت خواستی بگو به نیت حاجت،آرامش و سلامتیت صلوات بفرستم🥰😍♥️ نی نی سایت دوست دارم به خاطر وجود کاربرای بامرام و معرفتش که کنارشون دلخوشم🌷🌷🌷🌷🌷🌷😘😘

ما هر موقع با همسرم بحثمون میشه یا ازش ناراحتم به جای عزیزم و عشقم ،بهش میگم داداشی میای کمکم 🤣🤣 اونم بدش میاد میگه کوفت، من همسرتم نه داداشت!  و اینگونه می‌شود که آشتی میکنیم. یعنی اکثر اوقات بساط آشتی همینه برامون.

2804

ما میگفتیم

ی اکیپ بودیم 

ک یسالی میگفتم بهش داداش خیلییی صمیمی بودیم تو اون اکیپ کلا ۳ نفرمون اصلی ار بودن و صمیمی تر من و اونو و دوستم که دختره 

خلاصه نامزد شدیم

فرشته بود فرشته به معنای واقعی 

اما اخرش هردومون مجبور شدیم بخاطر هم موقتی جدا شیم

بیوم اتفاق افتاد😂💔

هنوزه که هنوزه باورم نمیشه اون چنین آدمی بوده باشه خیلی باورش سخته برام

داشتم امروز به این فکر میکردم دیکه بدتر از این نمیشه که دوست مشترکمون پیام داد راستی میدونستی نامزدت با دوست من رل زده؟درست وقتی مجبور شدین بخاطر خودتون موقتی جداشین ۵ روز بعد رل زده😊 اندکی قبل مهر

من چون دوس نداشتم دوست باشم با طرف که آشنا شدم برا پروژه دانشگاهیم همش عذاب وجدان داشتم باهاش حرف میزدم ولی خب میگم حرف کاری بود بهش میگفتم مثل داداشمی ولی اون میگفت من تورو مثل خواهرم نمیتونم نگاه کنم پس ازم نخواه.الانم اون برادر شوهرمه😂😂

2805
ما میگفتیمی اکیپ بودیم ک یسالی میگفتم بهش داداش خیلییی صمیمی بودیم تو اون اکیپ کلا ۳ نفرمون اصلی ار ...

یعنی با دوست اون یکی دختره رل زده؟

ان چیزی که شما را نکُشد مطمئنا قوی ترتان خواهد کرد🙃🤘🏻🍃 
2801