2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
من خودم زبون باز اون بیچاره عملگرای کم حرف کاش مثل شماها زبونش یه متر بود

همه تو مجازی زبونشون دومتره تو زندگی واقعی یک کلمه حرف نمیتونن بزنن 

اینقدر از خانمت ایراد نگیر چرا اون باید تورو آروم کنه اگه باهم دعوا کرده باشین و مقصر خانم باشه آره ولی نه که اعصابت جای دیگه خورد باشه سر خانم بدبختت خالی کنی 

برو بشین سر زندگیت این بهونه گیری هاتم تموم کن 

باهم دیگه برین مشاور باعث میشه بهتر باهم دیگه کنار بیاین 

همه تو مجازی زبونشون دومتره تو زندگی واقعی یک کلمه حرف نمیتونن بزنن اینقدر از خانمت ایراد نگیر چرا ا ...

دیروز رفتیم کوه خیلی خوب بود معلومه اونقد نشستیم خونه افسرده شدیم .. بویژه خودم که عالم بی عملم شاید خانومم زیاد زبون باز نباشه اما بهترین همراهمه مثل یه رفیق

دیروز رفتیم کوه خیلی خوب بود معلومه اونقد نشستیم خونه افسرده شدیم .. بویژه خودم که عالم بی عملم شاید ...

خداروشکر که قدر خانومتون و میدونین تفریحات زیادی هست که هزینه زیادی نداره ولی میتونه خوشحالتون کنه 

عشقتون پایدار 🤩

خداروشکر که قدر خانومتون و میدونین تفریحات زیادی هست که هزینه زیادی نداره ولی میتونه خوشحالتون کنه ع ...

والا توجیه نمیکنم اما این حقوق کم و نبود شادی تو جامعه باعث شده زندگی کردن یادمون بره وقتی روح ادم شاد نیست به چیزای خوب نمیتونه فکر کنه چاره کار من نظم نظم نظم کنارش صبر و تحمل

اومدم ببینم مرد احساسی دقیقا چه شکلی میشه که به من میگفت تو احساس نداری🙂

ز همه دست کشیده ام تا تو باشی همه                                        با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد                                         آقا هستم!
2801