2777
2789
سیاسی میشه چون

فقط این سیاسی میشه؟

والا ما دیدیم مخالف ها تاپیک میزنن ده صفحه میشه من خودم گزارش میزنم نمیان تعطیل کنن بعد اینو هنوز نزده تعطیل میکنن یا مثلا خود من یه تاپیک میزنم الان چایی میچسبه خودمم قفلش کرده بودم چرا تعطیل شد؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

من اصفهانیم ولی فردا باید برم تهران گچ بینیمو باز کنم مطب دکترم چسبیده به مصلی س ی پسر دوساله دارم ک می‌زارم پیش مامانم و میرم نمیدونم چرا اینقدر استرس گرفتم هی نگاه پسرم میکنم گریه م میگیره نکنه اتفاقی بیوفته خدایی نکرده فردا

2803
نه نمیفته هیچ اتفاقی نمیفته کاش من میتونستم برم

اون تاپیک آخرتون تو شب موشک بارون خیلی عالی بود 🥰

ترکید حیف 

احسنت 😍

تو ساغر عشقی❤بال و پر عشقی❤یک گوشه پیدا نشده توی بهشتی❤رسوای زمانم❤ افتاده به جانم❤عشق توئه عاشق کش شیرین زبانم❤ دلتنگ توام یار❤ در چنگ توام یار ❤ مجنون قسم خورده دلتنگ توام یار❤تو روح و روانی آرامش جانی❤عاشق تر از آنم که بگویم که بدانی❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤